Americký seriál Home Improvement, u nás známý pod názvem Kutil Tim, byl jedním z nejsledovanějších sitcomů devadesátých let. Čítá více než 200 epizod a v premiéře se vysílal v letech 1991-1999. Diváci mohli sledovat každodenní život Tima Taylora, moderátora fiktivního televizního seriálu Čas kutilů a jeho rodiny – milující manželky a tří synů. Letos v září tomu bylo již 29 let, kdy se seriál objevil v televizi poprvé. Jak se představitelé bratrů Taylorových změnili a co dělají, se dočtete v našem článku. 

Zachery Ty Bryan – Brad (39 let)

Zachery Ty Bryan si zahrál Brada, nejstaršího z bratrů Taylorových. Letos v říjnu oslavil 39. narozeniny, žije v Newport Beach v Kalifornii. V roce 2007 se oženil se svou středoškolskou láskou Carly. Je otcem tří dcer a v březnu loňského roku se jim narodil syn Pierce Alexander Bryan. Začátkem října se s manželkou rozešel a nastěhoval si k sobě svou přítelkyni. V pátek 16. října 2020 byl zatčen za domácí násilí a pobývá ve vazbě. Jeho sedmadvacetiletá přítelkyně vyvázla bez vážnějšího zranění.

Po účinkování v sitcomu Kutil Tim se objevil v seriálech Buffy, přemožitelka upírů, Smallville, Veronica Mars nebo Odložené případy. Také si zahrál například ve filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda. V roce 2009 pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat produkci televizních pořadů, u které zůstal dodnes.

Taran Noah Smith – Mark (36 let)

American former actor widely known for his role as Mark Taylor on the sitcom "Home Improvement", Taran Noah Smith (36)

Zveřejnil(a) Jamey's Celebrity Birthday Page dne Úterý 7. dubna 2020

Taran Noah Smith se v seriálu objevil jako Mark, nejmladší a nejroztomilejší z bratrů. Když seriál Kutil Tim skončil, bylo mu 15 let a mladý herec moc nevěděl, co dál se svým životem. Ve svých sedmnácti letech se oženil s Heidi van Pelt, jejich manželství vyvolalo mnoho kontroverze kvůli šestnáctiletému věkovému rozdílu. Pár se po šesti letech manželství rozvedl. V 18 letech získal kontrolu nad svěřeneckým fondem ve výši 1,5 milionu dolarů a pár měsíců poté obvinil své rodiče, že mu z fondu vybrali část peněz na nákup nového domu. V dospělosti se svým rodičům veřejně omluvil a uznal, že je dnes rád, že jeho rodiče vložili všechny jeho vydělané peníze do fondu, protože on sám by je v pubertě všechny utratil.

Po roli Marka v seriálu Kutil Tim se již herecky neprosadil a v roce 2005 si otevřel v Kalifornii továrnu, která se zabývá výrobou veganských sýrů. K herectví se již nikdy nevrátil a stále žije převážně z peněz, které si vydělal jako malý v televizi. Jemu podnikání se sýry se příliš nedaří.

Jonathan Taylor Thomas – Randy (39 let)

Embed from Getty Images

Jonathan Taylor Thomas měl několik hereckých zkušeností již během, ale i po svém účinkování v seriálu Kutil Tim. Objevil se například ve filmu Tom a Huck z roku 1995, kde si zahrál Toma Sawyera. Dále v seriálech Smallville, Veronica Mars a naposledy jsme jej mohli vidět v sitcomu Poslední chlap. Zde se znovu setkal se svými „rodiči“ z Kutila Tima, Patricií Richardson a Timem Allenem. V roce 2006 sice s herectvím nadobro skončil, Tim Allen jej však přemluvil, aby si s nimi ještě jednou zahrál. Mimo tento malý comeback však žádné další role neměl. Dnes se podobně jako jeho seriáloví bratři věnuje podnikání, avšak ani on nemá nikterak ohromující výsledky a také žije z vydělaných peněz z mládí.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz