Ryan Murphy se již minulý rok v rozhovoru pro EW zmínil, že se chystá zaměřit na postavy z první sezóny (Murder House) a vsadit je do světa čarodějnické akademie, která byla ústředním tématem třetí série.

Zatím není jasné, o které postavy se jedná, jelikož většina herců z Murder House taktéž vystupovala v Covenu. Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Evan Peters, Denis O’Hare, Jessica Lange a Jamie Brewer. Ti všichni jsou žhaví adepti na ztvárnění duplicitních rolí. Dále jsou ve hře dva protagonisté, kteří se objevili pouze v Murder House. Jsou jimi Connie Britton jako Vivien Harmon a Dylan McDermott jako Ben Harmon.

Prozatím se Murphy plně soustředí na nadcházející osmou sezónu, o které nedávno prozradil, že se bude odehrávat v budoucnosti. O záměru využít crossoveru pro deváté pokračování se vyjádřil v nedávném rozhovoru pro EW.

„Pracujeme na tom, ale určitě to nebude v příští sezóně. Příští sezóna je osmý ročník a pravděpodobně to bude ten, který bude následovat. Už jsme se setkali a načrtli to, ale zatím to nebude, protože někteří lidé nejsou k dispozici.“

Murphy pracuje s velkým kolektivem herců. Ať se to stane nebo ne, vše se v ten správný čas dozvíme.

„Chci je všechny. Chci Dylana a Connie a Jessiku. Chci i Kathy Bates. Všechny, kteří se na show podíleli. To je jeden z důvodů, proč to tak trvá, protože to je doslova 25 lidí. Doufám, že se všichni vrátí.“

We Heart It

Příběh by se měl odehrávat na známém uzemí. Murder House a Coven pokryly více sezón, takže je přirozené, že se crossover přizpůsobí již existujícímu vesmíru, který oba světy vzájemně propojí. Gabourey Sidibe se již o něco podobného pokusil v páté sérii, kdy do Hotelu vložil čarodějnici Queenie z Covenu. Sarah Paulson se opakovaně objevila ve své roli Lany „Banana“ Winters a propojila tak Asylum, Roanoke a Cult. Také nesmíme opomenout prostoduchou Pepper, jejíž život jsme mohli sledovat jak v Asylum, tak ve Freak Show.

Celý koncept je třeba detailně naplánovat a bude představovat novou výzvu, aby naplnil všechny aspekty typické pro bizardní, ale všemi milovaný svět American Horror Story.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz