Od premiéry Discopříběhu uplynulo již dvaatřicet let. Kam se ale poděla a jak se za tu dobu změnila představitelka krásné Evy, kterou ztvárnila Mariana Slováková, se podívejte v našem článku.

Mariana Slováková (47 let), nyní Konečná, je rodačka ze Slovenska. Svoji první roli získala právě ve filmu Discopříběh (1987). Atraktivní blondýnu si zahrála díky své fotce v časopise v době, kdy režisér hledal právě představitelku Evy, do které se zamiluje Rudolf Hrušínský nejmladší. V té době byla Mariana známá i tím, že se objevila ve videoklipu kapely Elán. Po odvysílání filmu se po ní ale prakticky slehla zem. Sice se ještě objevila ve dvou menších rolích ve filmech Divoká srdce (1989) a po mnoha letech v Děti noci (2008), ale slávy, jakou jí přinesla právě role Evy, se již nedočkala. Ve filmu neslyšíme ani její hlas, byla předabována Janou Mařasovou.

Zdroj: osobní účet na facebook.com

Filmu se nevěnovala, ale svoji krásu zužitkovala v modelingu. Odcestovala a nějaký čas žila v zahraničí – zejména Německu a Švýcarsku, kde se věnovala profesionálně modelingu. Mezi její koníčky patří golf, který hraje velmi dobře. Nyní žije v Bratislavě a má dceru Ninu.

I po tolika letech jí to stále sluší, co myslíte?

Zdroj: idnes.cz
-reklama-