Od premiéry komediálního muzikálu Discopříběh uplyne letos na podzim již třiatřicet let. Kam se poděla a jak se změnila představitelka krásné Evy – Mariana Slováková? To se dočtete v našem článku. 

Mariana Slováková (49 let)

Mariana Slováková, nyní Konečná, je rodačka ze Slovenska. Svoji první roli získala právě ve filmu Discopříběh (1987). Atraktivní blondýnu si zahrála díky své fotce v časopise v době, kdy režisér hledal právě představitelku Evy, do které se zamiluje Rudolf Hrušínský nejmladší. V té době byla Mariana známá i díky tomu, že se objevila ve videoklipu kapely Elán. Po odvysílání filmu se po ní ale prakticky slehla zem. Sice se ještě objevila ve dvou menších rolích ve filmech Divoká srdce (1989) a po mnoha letech v Děti noci (2008), ale slávy, jakou jí přinesla právě role Evy, se již nedočkala. Ve filmu Discopříběh neslyšíme její hlas, byla předabována Janou Mařasovou.

Věnovala se nějaký čas profesionálně modelingu a žila v zahraničí (Německo a Švýcarsko). Po návratu do rodného Slovenska se stala přebornicí v golfu. Nyní žije v luxusní vile v Bratislavě, kde vychovává dceru Ninu.

Zveřejnil(a) Mariana Slováková Konečná dne Úterý 26. června 2018

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz