Před 21 lety měla premiéru romantická telenovela Divoký anděl, kterou tehdy sledovala pubertální mládež i nejeden dospělý. V hlavních rolích jsme mohli vidět Natalii Oreiro jako krásnou divokou Milagros, která má přezdívku Cholito a Facunda Aranu jako Ivo Di Carla. Jak se změnili za těch jednadvacet let se podívejte v našem článku.

Natalia Oreiro (41 let)

Zdroj fotografie: goisrael.in

Celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo je uruguayská zpěvačka a herečka. V roce 2001 se provdala za o 20 let staršího Ricarda Molla, mají spolu syna.

Se svou hereckou kariérou začínala v reklamách. První roli získala v roce 1994 v seriálu Inconquistable corazón. Známou se stala právě díky seriálu Divoký anděl a poté ještě v další telenovele Kachorra (2002) kde si opět zahrála hlavní roli. Se svým hereckým kolegou a představitelem Iva Facudem Aranou se opět setkali při natáčení další telenovely z roku 2006 Jsi můj život. Kromě seriálových rolí získala obsazení i u filmu, v nám spíše neznámých snímcích, například Argentinka v New Yorku (1998), Hudba na čekání (2009), Moje první svatba (2011) a další. Jako herečka je i nadále aktivní.

Co se týče její hudební kariéry, v roce 2001 získala ocenění Emmy za nejlepší popovou zpěvačku. A byla také nominována na Grammy.

Facundo Arana (46 let)

Zdroj fotografie: registrodeshows.com

Celým jménem Jorge Facundo Arana Tagle je argentinský herec a hudebník (hraje na saxofon a založil vlastní kapelu). Koncem března oslaví 47. narozeniny. V roce 2012 se jeho manželkou stala modelkou María Susini a mají spolu dvě děti – Yaco AranaMoro Arana.

Před kamerou se objevil poprvé v roce 1992 v seriálu Son de diez. Poté následovaly další role v seriálech Chiquititas (1995), Divoký anděl (1998), Yago, syn džungle (2001), Jsi můj život (2006) a další. U filmu se objevil poprvé v roce 2001 v dramatu Sedm na útěku, celkem získal obsazení pouze v pěti filmech, naposledy v roce 2017 v Adiós querido Pep.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz