Argentinská romantická telenovela Divoký anděl měla premiéru 16. listopadu 1998 a na přelomu milénia získala velkou popularitu také u českých diváků. V hlavních rolích jsme mohli vidět Natalii Oreiro jako sirotka Milagros a Facunda Aranu jako Iva Di Carla. Představitelé obou hlavních hrdinů mají dnes zcela jiný hlavní zdroj obživy a herectví se věnují jen okrajově. Jak se změnili po 22 letech od premiéry?

Natalia Oreiro (43 let)

Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo je uruguayská zpěvačka, modelka a herečka. Svou hereckou kariéru odstartovala v reklamách. První televizní roli získala v roce 1994 v seriálu Inconquistable corazón. Známou se stala díky seriálu Divoký anděl a poté také díky další telenovele Kachorra (2002), kde si opět zahrála hlavní roli.

Se svým hereckým kolegou a představitelem Iva Facudem Aranou se opět setkali při natáčení další telenovely z roku 2006 s názvem Jsi můj život. Kromě seriálových rolí získala i obsazení u filmu v nám spíše neznámých snímcích, například Argentinka v New Yorku (1998), Hudba na čekání (2009), Moje první svatba (2011) a další.

Mezi roky 1998 a 2002 vydala celkem tři sólová alba a podařilo se jí dostat do hitparád po celém světě. Poté si dala od hudby na deset let pauzu a snažila se znovu prorazit v televizi. Od roku 2013 se však plně věnuje hudbě. Spolupracuje také s organizacemi Greenpeace a UNICEF a je vyslankyní organizace UNICEF v Uruguayi a Argentině. V roce 2001 se provdala za o 20 let staršího Ricarda Molla, mají spolu syna.

Facundo Arana (48 let)

Jorge Facundo Arana Tagle je argentinský herec a hudebník. Dnes se živí převážně hudbou, má vlastní kapelu, ve které hraje na saxofon a zpívá. V sedmnácti letech onemocněl rakovinou a následujících šest let se léčil. V roce 2012 se pokusil zdolat Mount Everest, ale kvůli respiračním potížím musel být evakuován. Podařilo se mu to až napodruhé v roce 2016. V roce 2012 se jeho manželkou stala modelka María Susini a vychovávají spolu tři děti.

Před kamerou se objevil poprvé v roce 1992 v seriálu Son de diez. Poté následovaly další role v seriálech Chiquititas (1995), Divoký anděl (1998), Yago, syn džungle (2001), Jsi můj život (2006) a další. U filmu se objevil poprvé v roce 2001 v dramatu Sedm na útěku, celkem získal obsazení pouze v pěti filmech, naposledy v roce 2017 v Adiós querido Pep. Od září 2019 působí v seriálu Pequeña Victoria. Herectví má dnes jen jako vedlejší uměleckou činnost. Spolupracuje s UNICEF i dalšími charitativními organizacemi.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz