Po oznámení, že se ve čtvrtém Thorovi s podtitulem Love and Thunder dočkáme hlavní hvězdy série Guardians of the GalaxyPetera Quilla aka Star Lorda – zde máme další nečekané oznámení.

Produkce čtvrté sólovky tohoto severského boha nabírá na neskutečných obrátkách. Po prohlášení režiséra Taiky Waititiho, že se nám vrací Thorova láska Jane Foster v podání Natalie Portman, vystřídalo další nadšení obsazení již zmiňovaného Chrise Pratta coby Star Lorda.

Nejnovější info také prozrazuje obsazení Matta Damona, který si už ve trojce Ragnaroka střihl krátké cameo coby asgardský herec. No a vypadá to, že se nově můžeme těšit i na Nebulu v podobě Karen Gillan.

Embed from Getty Images

Právě její představitelka nás nedávno informovala na svém Instagramu, že právě prožívá lockdown po příjezdu do Austrálie, kde se kupodivu právě čtyřka Thora natáčí. A jako fanoušky nás skutečně zajímá, jak se právě tyto dvě postavy zapletou do příběhu mezi Thorem a Jane Foster takto samotné, bez zbytku týmu.

Kromě již zmíněných postav můžu dodat, že se také vrací Tessa Thompson coby nová vládkyně Asgardu či se dočkáme i Christiana Balea, který se chopí role záporáka.

Film Thor: Love and Thunder má stanovenou premiéru 6. května 2022 a my horlivě doufáme, že to tak i zůstane.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz