Do sesterského seriálu Fear the Walking Dead míří další charakter z ústředního seriálu The Walking Dead. Austin Amelio, známý jako Dwight, se v deváté řadě The Walking Dead zatím neobjevil a pravděpodobně ani neobjeví. Postava Dwighta je totiž druhým charakterem ve světě The Walking Dead, který přechází z jednoho seriálu do druhého. Prvním byl v loňském roce Morgan Jones. Více informací se dozvíte níže.

Jak jsem zmínil již v úvodu, jedná se v pořadí o druhý crossover, který následuje po loňském přechodu Morgana Jonese (Lennie James). James se přidal k čtvrté řadě Fear the Walking Dead, ve které se zároveň stal ústředním charakterem. Dalšími novými přírůstky byla Jenna Elfman, Maggie Grace a sympatický Garret Dillahunt. Nyní se k tomuto novému obsazení Fear the Walking Dead přidá i Austin Amelio coby Dwight z The Walking Dead.

Původní členové obsazení Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo a Danay Garcia se také vracejí a budeme se s nimi potkávat i nadále v blížící se páté řadě.

AMC.com

Dwighta jsme naposled viděli ve finále 8. série The Walking Dead, kde jej Daryl vyhnal a zdůraznil, aby se nikdy nevracel do nám známých komunit. Představitel Dwighta, Austin Amelio, pochází z Austinu v Texasu, tudíž se vrací natáčet do domovských krajin. Příběh Fear the Walking Dead by se měl stále odehrávat předtím, který sledujeme v deváté řadě The Walking Dead, tudíž sesterský seriál nebude poznamenám příběhem se Šeptači.

V létě loňského roku na Comic-Conu v San Diego, prozradil Scott Gimple, že velký časový skok, který jsme nedávno zaznamenali v seriálu The Walking Dead, nemusí ovlivnit budoucí crossovery. „Časový skok tohle neovlivňuje. To je vše, co vám mohu říct. Není to moc, ale čas vše ukáže. Rozhodně to je reálné. Nikdy nevíte, kdo by se mohl objevit ve Fear the Walking Dead. To samé platí i pro The Walking Dead, kde by se teoreticky mohl objevit někdo z Fear the Walking Dead.“

Soudě podle těchto slov, můžeme říci, že plán, přesunout charakter Dwighta z The Walking Dead do Fear the Walking Dead byl v té době již na světě.

The Walking Dead se vrací na naše obrazovky 10. 2. 2019 (u nás 11. 2.). Fear the Walking Dead se vrátí se svou pátou řadou někdy v průběhu roku 2019, pravděpodobně někdy v letních měsících. Co říkáte na další crossover? Viděli byste Dwighta raději zpět v The Walking Dead, nebo jej rádi uvítáte ve Fear the Walking Dead? Napište nám dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně sledovat náš web.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz