Preprodukce filmu Black Widow v hlavní roli se Scarlett Johansson je v plném proudu, a tak na veřejnost prosakuje stále více informací o připravovaném snímku. Nedávno se objevila zpráva, že Black Widow bude první film ze světa Marvel Cinematic Universe, který bude mít rating R. 

Do pozice režisérky byla povolena Cate Shortland a společně se scénáristkou Jac Schaeffer intenzivně pracují na filmu, ve kterém v hlavní roli uvidíme populární Scarlett Johansson, jež se v roli Black Widow, což v překladu do češtiny zanemená Černá vdova, objevila již v několika marvelovkách. Spoustu fanoušků netrpělivě čeká na dubnovou premiéru očekávaného filmu Avengers: Endgame, který by měl zakončit třetí fázi z fikčního světa MCU a údajně skončit tragicky pro oblíbené hrdiny z prvních dvou fází.

wired.com

Mnozí jsou nadšeni, že právě agentka Natasha Romanoff dostane více prostoru na filmovém plátně. Většina informací ohledně filmu je sice držena pod pokličkou, ale už teď je známo, že se bude jednat o první marvelovku s R ratingem, což znamená, že diváci, kterým je do 17 let, budou muset jít na snímek v doprovodu s dospělou osobou. To pro filmové studio Marvel přináší velkou změnu, protože v minulosti vyprodukovalo více než 20 filmu s PG-13 ratingem, jenž rodičům důrazně doporučuje, aby své děti do 12 let do kina doprovázeli.

Produkční studio 20th Century Fox v minulých letech představilo filmy jako Logan nebo Deadpool, které i přes rating R zaznamenaly velký úspěch. Proto se zřejmě vydává konglomerát Disney touto cestou i ve světě MCU. Nicméně právě postava Black Widow si takový rating zaslouží, protože podle komiksů v dospívání strávila většinu času v nemilosrdném Oddělení X v Rusku, kde byla s dalšími dívkami zařazena do sovětského špionážního tréningového programu, označovaného jako „Operace Černá vdova“. V zařízení jménem „Červený pokoj“ byla trénována v bojových umění a špionážních praktikách.

shutdown.com

Natáčení by údajně mělo začít již příští měsíc a film by do kin mohl dorazit v roce 2020, ale na bližší informace si ještě budeme muset počkat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz