Již dnes večer se diváci opět mohou těšit na napětí a boj o titul MasterChef Česko. V soutěži už zbývá jen devět amatérských kuchařů. A v dnešní epizodě čelí hned třem výzvám, přičemž vyhrát především jednu z nich je snem každého, kdo v kuchyni vaří. Bude se totiž opět hrát o nejlepší bagetu! Ta vítězná bude již zítra k dostání na všech pobočkách bageterie. Která to bude? V loňském roce tuto výzvu vyhrála Pavlína Lubojatzky a vzbudila neskutečnou vlnu emocí. Nicméně účel byl splněn, žila tím celá země a diváci se o Pavlíně a bagetě baví ještě dnes. 

Miroslav Kalina s porotci v MasterChef Česko, FOTO: Distribuce TV Nova

Výzvu do kuchyně MasterChef Česko tentokrát přinese Miroslav Kalina, který několik let jako porotce spolurozhodoval o vítězi této soutěže. Byl jedním z nejpřísnějších porotců a tento pocit v soutěžících budí i dnes. „To je vysnívaný šéfkuchař. Strašně přísný na pohled, stručný, jasný, vůbec se s tím nepáře. Za mě obrovský respekt,“ prozrazuje své pocity z bývalého porotce jedna ze soutěžících Besky. A rozhodně není sama. „On je přísňák, přísňákem se asi už narodil,“ dodává soutěžící Jakub. 

„Jaké to je, Mirku, být zase v MasterChef Česko?“ ptá se Jan Punčochář.  „Je to skvělý pocit si zase připomenout, jaké to je tady zase stát. Občas se mi trochu zasteskne, ale vím, že MasterChef je v dobrých rukách,“ odpovídá Kalina, a jedinou větou tak vyvrací, že by mezi bývalou a současnou porotou panovala jakákoli rivalita. 

Kdo dnes večer vyhraje s bagetou a na pomyslném trůnu vystřídá Pavlínu? Již dnes můžete zhlédnout nový díl ve 20:20 Nově.

Zdroje informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA