Premiéra 9. série American Horror Story s podtitulem 1984 se neodvratně blíží. Téměř každý den nám tvůrci dávají nové plakáty a teasery, které nás lákají na připravovanou sérii. Nyní jsme se však dočkali také úvodních titulků neboli intra. Jak vypadají titulky na American Horror Story: 1984? 

Seriál American Horror Story je zajímavý hned po několika stránkách. Originální příběh, kvalitní a pestré herecké obsazení, poutavá vizuální stránka, hudba a nejrůznější témata, to vše nabízí American Horror Story. Každý hororový fanoušek si u tohoto seriálu přijde na své. Jednotlivé série však nejsou výjimečné pouze odlišnými tématy, ale také úvodními titulky (intro), které mají každý rok jinou podobu.

Jak už bývá zvykem, tak tvůrce Ryan Murphy úvodní titulky vypustí dříve než samotnou sérii. Jedná se o chytrý tah, jak upoutat diváky a částečně je v táhnout do děje ještě před premiérou prvního dílu.

Letošní rok nebyl jiný a Ryan Murphy opět vypustil nové úvodní titulky o něco dříve. Jak můžeme vidět níže, tak letos jsou titulky opravdu výjimečné. 9. řada nás zavede zpět do minulosti, se kterou krásně ladí i nové titulky.

Nové úvodní titulky jsou šílené a plné barev, stejně jako 80. léta. Jak se vám nejnovější titulky líbí? Těšíte se na novou řadu? Nebojte se nám napsat váš názor dolů do komentářů! 

-reklama-
Podělte se o svůj názor: