Od vypuknutí horečky třetích Avengers: Infinity War se mezi novinářemi začala vyvíjet fráze: „Nezeptáš-li se během rozhovoru herce, zda by si nechtěl zahrát v MARVEL filmu, není to plnohodnotné interview.“ Podobná otázka totiž padla i na Jacka Blacka. Jak na ni odpověděl?

No jak asi hahahahaha. Black si narozdíl od jednoho nejmenovaného režiséra nemůže tolik otevírat hubu, tudíž řekl, že by se nějaké té role rád zhostil a myslím si, že to myslel docela i upřímně. Sice se o tom nerozpovídal a málem emotivně nerozbrečel, tak, jako Dwayne Johnson na svém Instagramu po zveřejnění koncept artu jeho připravované role Black Adama pro DC Universe, každopádně i tak jeho odpověď potěší nejednoho fanouška:

„Byla by zábava si zahrát nějakého pořádného záporáka, třeba Kingpina. Nebo nevím. Možná The Thing? Byla by fakt pocta zahrát si tohoto kameňáka z Fantastické čtyřky.“

…takže pokud nevíte, kdo The Thing je, Jack Black vám to rovnou i prozradil :) Ano, je to ten „kameňák“ ze slavné MARVELovské čtveřice, jehož si v prvních dvou snímcích – Fantastická čtyřka a Fantastická čtyřka: Silver Surfer zahrál Michael Chiklis. Pak si ho v roce 2015 v remaku střihl i Jamie Bell, ale o tomto filmu raději jenom po špičkách.

zdroj: www.flickr.com

Pokud vám hlavou vrtá, kdo je to Kingpin, tak ten se filmově pouze objevil v seriálu Daredevil (a dříve ještě v celovečerním filmu Daredevil z roku 2003), kde si ho zahrál Vincent D’Onofrio, každopádně, tato postava má alespoň na dva roky útrum, neboť byl seriál zrušen a Disney má vymezen jasný čas, aby od všech těchto postav držel ruce za zády. Škoda. Komiksoví fanoušci ho pak jistě poznají i jako záporáka Spider-Mana.

Každopádně si Blacka dokážeme stejně představit více jako The Thinga, neboť ho máme spojeného především jako komediálního herce, tudíž by se jeho charisma lépe využilo právě u Čtyřky. To, že se ale umí posadit i do vážnější role, nám ukázal například ve filmu King Kong režiséra Petera Jacksona. Uvidíme, co bude následovat.

Jacka Blacka můžete už 13.12.2019 vidět v kinech v pokračování série Jumanji: The Next Level, zde se můžete kouknout na trailer:

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz