Napětí a nedočkavost fanoušků, co přivede 11. série kultovního seriálu Doctor Who (český Pán času) roste, a zatímco jsou natáčecí přípravy v plném proudu, pojďme si projet pár informací, které o 11. sérii můžeme říct.

Doctor a společníci

Není již žádným překvapením, že se na podzim setkáme s prvním ženskou Doctorkou, kterou si zahraje anglická herečka Joddie Whittaker (známá například ze seriálu Broadchurch). Studio nám už rovněž představila její outfit, který se oproti ostatním oblekům Doctora v mnohém liší.

Zdroj: http://www.digitalspy.com

Opět se tedy můžeme těšit na prvotní snahu přizpůsobit se svému novému tělu (tak jako u nezapomenutelné přeměny Petera Capaldiho) v první epizodě, která bude mít mimoto celých 65 minut! Díl se bude odehrávat v Sheffieldu (ze kterého momentálně pochází nejvíc natáčecích fotek), kde žijí noví tři společníci – Graham, kterého ztvární Bradley Walsh, Ryan, v jehož roli se představí Tosin Cole a Yasmin v podobě Mandip Gill.

Joddie Whittaker o svém prvním týmu společníků řekla: „Jsem velmi nadšená, že můžu sdílet toto obrovské dobrodružství s Mandip, Tosinem a Bradleym. Je to tým snů!“

Zdroj: http://www.digitalspy.com

Ze záporáků jsou zatím potvrzení Dálekové, určitě se můžeme těšit ale i na staré i nové tváře.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz