Už nějaký ten pátek se šíří zpráva, že novou verzi Doctora v britském kultovním seriálu Doctor Who (česky Pán Času) si tentokrát nezahraje muž, ale žena! Tato kontroverzní změna vzbudila ohlasy jak pozitivní tak negativní a světem otřásá myšlenka, jakým směrem se seriál bude nyní vyvíjet. Co si o této změně myslí herci z Doctora Who? Posuďte sami.

Společníci

Ačkoliv to pro mnohé může být nečekaným zjištěním, byl to právě Arthur Davill, představitel společníka a manžele Amy, Roryho, který Jodie doporučil štábu. Po jejím oficiálním uvedení jako 13th Doctora napsal na svůj twitter: „Yes Jodie“, dalo by se tedy říci, že právě jemu můžeme vděčit za její obsazení.

Arthur a Jodie si spolu zahráli v seriálu Broadchurch

S reakcí na sebe nenechaly čekat ani Billie Piper v roli Rose Tyler, která se vyjádřila pouhým „Yes!“, Pearl Mackie, známá rolí nejnovější společnice Bill a to velmi specificky – „Gwaaa“ – z čehož snad trefně tipuji, že změnu vítá pozitivně, nebo Freema Agyeman v roli společnice Marthy, která svůj názor řekla jasně – „BOOM change isn’t a dirty word!!“

Otázka na novou představitelku notoricky známé mužské role směřovala i na Karen Gillan, která se před necelými 7 lety chopila role Amy Pond. Ta řekla, že se zprávu dozvěděla z telefonu a že nemohla věřit vlastním očím. Řekla, že je ze změny velmi nadšená a že je sama zvědavá, co ženská verze Doktora dokáže.

Samozřejmě, nemůžeme zapomenout ani na představitelku Clary Oswald, Jennu Coleman, kterou momentálně můžete vídat v seriálu Victoria„Jodie je úžasná herečka. Nemůžu se na nic dočkat. Chci slyšet a vidět úplně všechny díly. Bude to určitě velmi vzrušující!“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz