Již za měsíc se dočkáme novoročního speciálu oblíbeného sci-fi seriálu Doctor Who a skoro po roce se navrátíme do prostředí našich oblíbených hrdinů s Paní času. Tentokrát nás čeká jedna milá postava z minulých sérií, jedná se však o sólovou návštěvu, nebo se stane oficiálním členem následující třinácté série?

Po nepříliš úspěšné dvanácté sérii Doctora Who musíme zmínit alespoň jedno velké pozitivum a tím je Jack Harkness. Tuto postavu si snad každý Whovian přál už od jeho (ne)oficiálního odchodu ve 4. sérii a před rokem se nám to konečně splnilo.

Jeho představitel (kterého můžeme např. znát i z neméně oblíbeného seriálu Arrow) John Barrowman se navrátil a můžeme se na něj těšit i za měsíc ve speciální novoroční epizodě s názvem Revolution of the Daleks. A očividně by rád v seriálu ještě nějakou dobu zůstal. Když byl dotázán na otázku, zda se jeho postava objeví i ve třinácté sérii, řekl:

„To bohužel nemůžu říct, netuším. Ale každopádně, vždycky říkám, jak moc tuto show miluju. Svoji postavu miluju tak moc, že pokud bych tuto nabídku dostal, naprosto bych neváhal a našel si čas. Vždy tomu tak bylo.“

Vzhledem k odchodu dvou společníků ve třinácté sérii (o koho se jedná se můžete dočíst ZDE), by mohl Jack dostat spoustu hezkého prostoru a myslím si, že by to upřímně nikomu nevadilo. Přesně tato postava trochu zvrhlého excentrického srdcaře nám prostě chybí.

Embed from Getty Images

Novoroční speciál seriálu Doctor Who se na nás těší na začátku roku 2021, na třináctou sérii si však ještě počkáme až do druhé poloviny tohoto roku.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz