Tak už to kooonečně víme! BBC se nám po vypuštění opravdu peckovního traileru rozhodlo konečně zveřejnit i oficiální datum první epizody dvanácté série. A nemusíme čekat moc dlouho.

Už od konce jedenácté série jsme se dozvěděli, že ta následující nezačne na podzim, ale až začátkem roku 2020. Takže skutečně roční čekání se vyplatilo a my už jsme opravdu jenom krůček od zhlédnutí první epizody se staronovou třináctou Doktorkou v podobě Jodie Whittaker a s jejími třemi společníky – Ryanem (Tosin Cole), Yasmin (Mandip Gill) a Grahamem (Bradley Walsh).

Embed from Getty Images

Nový trailer nás kromě vzrušující akce, naládovaných vtípků a celkově pozitivní atmosféry, která z tohoto sci-fi seriálu vždy chrčí, teasuje i na starší i novější záporáky (o kterých jsme psali ZDE). Také jsme v traileru zahlídli i hvězdy jako Stephena Frye, kterého si mnozí z vás můžou pamatovat z filmů Sherlock Holmes, Lennyho Henry (ze seriálu Broadchurch) či Roberta Glenistera ze seriálu Paranoid. Další hvězdou, která se mihla v traileru je i Goran Višnjič, kterého jsme mohli vidět i v seriálu Santa Clarita Diet.

No ale teď už to nejdůležitější – první epizoda startuje už 1.1.2020, tudíž budou díly vycházet každou středu (u nás pak spíše až ve čtvrtek).

Trailer na následující dvanáctou sérii pak můžete zčeknout zde:

související: Doctor Who – povede se následující dvanáctá série?

                 Doctor Who – nový trailer na dvanáctou sérii odhaluje návrat staronových                           záporáků!

                 Doctor Who – na co nás láká trailer na dvanáctou sérii?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz