I přesto, že následující třinácté série oblíbeného a dlouhotrvajícího seriálu Doctor Who se dočkáme až v příštím roce, za což výjimečně nemůže koronavirus, už teď si musí studio lámat hlavu s problémy.

Tak nějak jim totiž začínají chybět herci. A je to opravdu paradox, protože když před dvěma lety ohlásili první ženskou Doktorku v podání Joddie Whittaker, která bude mít mimo jiné dohromady tři společníky, všichni si lámali hlavy, proč je tam taková přemíra postav, když celé dobrodružství s Pánem času bylo rovněž založeno také na chemii mezi dvěma hlavními protagonisty. DVĚMA.

Embed from Getty Images

Nakonec jsme zjistili, že v první sérii pod taktovou Chrise Chibnalla nebyly tím hlavním problémem postavy, ale špatný scénář, který z komplikovaného charakteru Doktorky udělal spíše vesmírnou komickou postavičku. To, že si rovněž nedokázala s žádným společníkem vytvořit silnější vztah, s tím se tak nějak počítalo, i když ve dvanácté sérii se o to snažila.

To však možná už brzy nebudeme muset řešit. Bradley Walsh, který se ujal role současného neoblíbenějšího společníka Grahama, totiž odchází. Důvodem je, že díky seriálu nestíhá svůj pořad The Chase. Podobně na tom je i Tosin Cole, který ztvárňuje Ryana Sinclaira, rovněž je časově vytížen při natáčení nového snímku 61st Street, kde se ujme jedné z rolí. Třinácté Doctorce tak zbývá jedině Yaz, což by možná mohlo být i dobře, protože ta v seriálu skoro žádný prostor zatím neměla.

Další epizody Doctora Who se tradičně dočkáme o Vánocích v podobě speciálu a už teď se velmi těšíme!

Související: Doctor Who: Dvanáctá série pokračuje na multi-kulti vlně a Doktorka se prozatím měnit nebude

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz