Taky už se tak těšíte na dvanáctou sérii populárního britského seriálu Doctor Who? Už se k nám velmi rychle blíží a venku už je konečně i trailer. Co přesně odhalil?

Po nepříliš úspěšném pokusu prvního vystoupení ženské Doktorky v jedenácté sérii, ze které ale neviníme její představitelku, Joddie Whittaker, ale spíše scénář, vrací se k nám tato Paní času opět po roce a opět se svoji rasově vyváženou společnickou skupinkou v podobě Yasmin (Mandip Gill), Grahama (Bradley Walsh) a Ryana (Tosin Cole).

I přesto, že jsme se v předešlé sérii nedočkali zrovna velkého návratu našich starých známých a tolik oblíbených záporáků (kromě finále s Dálekem, který ale spíš sloužil k odškrtnutí kolonky „alespoň jedna narážka na Dáleka za sezónu“) v této sérii se tvůrci nebojí a metou nám před tvář známé postavy už v traileru. No a řeč není o nikom jiném, než o Cybermenech!

Ano, po Dálecích ti nejvíc využívaní záporáci se opět vrací na televizní a počítačové obrazovky. Naposledy jsme jim byli svědky v 10. sérii s tehdy ještě 12th Doctorem v podobě Petera Capaldiho v epizodách s názvem World Enough and Time a The Doctor Fall. Co z Cybermenů vymlátí tentokrát, je pro nás zatím záhadou, snad se ale nápady nebudou moc opakovat. Kdyby raději vrátili Oody…

zdroj: www.flickr.com

Ale to není vše! A ne, dalším potvrzeným návratem (zatím) nejsou Dáleci. Scénáristům došlo, že po dvanácti sezónách (a to ani nemluvím o těch předešlých), mají v záloze více nepřátelských stvoření než jenom tyto dva. :) Takže se nám vrací i záporáci/nezáporáci Judoonové. Pokud vám to podle jména nic neříká, tak „prostě ta policie v podobě nosorožců“. Tohle by mohlo být docela zajímavé.

Každopádně, trailer láká i na více věcí – především nás zajímá, co se stane s TARDIS? Zatím to vypadá, že se tvůrci v čele s Chrisem Chibnallem trochu vzpamatovali a snad nám nabídnou i něco víc, než jen politicky korektní show s mimozemšťankou v hlavní roli, tak jako tomu bohužel bylo v té poslední sérii.

Dvanáctá série seriálu Doctora Who startuje na začátku roku 2020 a zde si můžete zkouknout její trailer:

související: Doctor Who – povede se následující dvanáctá série? 

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz