Po dvou posledních a nepříliš úspěšných sériích seriálu Doctor Who (Pán času) se tou třináctou loučíme s představitelkou první ženské doktorky – Jodie Whittaker. Kdy se finální série se třináctou doktorkou dočkáme mnohé asi překvapí. Budeme totiž čekat jen pár týdnů.

Populární a kultovní sérii Doctor Who čeká řada změn. Ta první a již nakousnutá je poměrně jasná a dlouho očekáváná. Jodie Whittaker, o které můžeme říct, že byla skvělou herečkou s až příliš špatným scénářem, se oficiálně rozloučí touto sérií a bude opět vystřídána zatím neznámým představitelem. Toto loučení předcházelo loučením dvou předešlých společníků (více ZDE), na které už se těšit rovněž nemůžeme (i když na Ryana se vlastně ani nikdo netěšil, ne?)

Embed from Getty Images

Další změnou v seriálu Pánu času je počet epizod. Klasických třináct nám showrunner Chris Chibnall zredukoval na pouhých šest. Navíc, všechny díly se budou točit kolem jedné zápletky. Takže žádná epizodičnost a roztahaný nudný příběh? To zní dobře.

Skvělou zprávou je, že se do producentského křesla vrací zbožňovaných Russell T. Davies, který nám nadělil dokonalé první čtyři série. Všechny tyto informace nám dohromady dávají jasné důkazy, že třináctá série by konečně mohla být tím správným pokračováním a navázáním na seriál, který tak milujeme.

A to nejdůležitější. Premiéra třinácté série seriálu Doctor Who je stanovena již na 31. října 2021. Takže si připravte halloweenské kostýmy, protože letos to bude velkolepé!

související:

zdroj: screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů