Americká komedie Dovolená za trest (2014) v hlavní roli s oblíbenou hereckou dvojicí Drew Barrymore a Adamem Sandlerem měla premiéru před sedmi lety. Hilary, jednu ze tří dcer Sandlera, hrála tehdy šestnáctiletá Bella Thorne. Jak se herečka změnila a co dnes dělá, se dozvíte níže.

Americká herečka, zpěvačka a modelka Annabella Avery Thorne oslavila na podzim 23. narozeniny. V první třídě jí byla diagnostikována dyslexie. Svoji kariéru zahájila jako dětská modelka. Tu hereckou započala v roce 2003 snímkem Bratři jak se patří. Jako herečka je aktivní dodnes, nyní ji můžete vidět v seriálu Paradise City a letos budou mít premiéru tři snímky, ve kterých hraje.

Ve stejném roce, kdy měla premiéru komedie Dovolená za trest, vydala své první debutové album Jersey. Napsala i knižní sérii s názvem Autumn Falls, ve které se místy promítá i kus jejího osobního života. Před dvěma lety vydala další knížku Life of a Wannabe Mogul: Mental Disarray. Získala i několik ocenění, například Young Artist Awards.

Rok chodila s anglickým hercem Greggem Sulkinem. Poté, co se v roce 2016 rozešli, zveřejnila na svém twitterovém účtu, že je bisexuálka. Později ale své tvrzení upravila a uvedla, že se spíše ve své sexualitě hlásí k pansexualitě. Aktuálně je jejím partnerem italský zpěvák Benjamin Mascolo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA