Díky honorářům obsahujícím minimálně šest nul se hubne nebo naopak přibírá jistě mnohem lépe. Motivace je opravdu velká, ba přímo obrovská. I my „obyčejní smrtelníci“ známe nekončící boj s kily. Zabere to dost času, váhový úbytek 20 až 25 kilo za rok optimálně. Ale co když některé hollywoodské hvězdy na to mají jen pár měsíců nebo dokonce jen pár týdnů? Pojďme se společně na některé extrémní váhové výkyvy kvůli filmovým rolím podívat v našem článku!

1. Christian Bale

Zdroj: variety.com

Pro postavu neurotika Trevora Reznika ve filmu Mechanik zhubl neuvěřitelných 28 kg. Následně kvůli roli ve filmu Christophera Nolana – Batman začíná nejenže během pár měsíců nabral 30 kg zpět, ale vypracoval svoji postavu na pořádného svalovce.

2. Chris Pratt

Zdroj: sendpolsta.com

30 minut po půlnoci – kvůli tomuto filmu musel zhubnout kolem 30 kg a svoji postavu změnit ve svalnatou. Co ale udělal poté? Za pouhých 5 týdnů vše nabral zpět kvůli roli ve filmu Pozdravy ze spermabanky, kde si zahrál po boku Vince Vaughna. A následně opět musel zhubnout – tentokrát kvůli roli Petera Quilla ve Strážcích galaxie. Zatím si váhu kvůli pokračování drží. Pravděpodobně dokud mu někdo nenabídne tučný honorář za nějaká ta kila navíc…

3. Charlize Theron

Zdroj: amcnetworks.com

Kvůli roli masové vražedkyně Aileen Wuornosové ve filmu Zrůda tehdy osmadvacetiletá Charlize přibrala 14 kg za necelé 3 měsíce. A změna to byla opravdu velmi výrazná – převážně v obličeji. A ano, je to opravdu ta stejná osoba.

4. Renée Zellweger

Zdroj: ladepeche.fr

Kdo by ji neznal? Romantická komedie a v hlavní roli Bridget Jones… Přibrat 14 kg, následně zhubnout mnohem více aby se za pár let vše opakovalo. Ale za ty miliony na kontě to jistě stojí.

5. Jared Leto

Zdroj: ytimg.com
Zdroj: stiripozitive.eu

Frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars kvůli obsazení ve filmu Zavraždění Johna Lennona přibral přes 30 kg! Naopak pro roli transsexuála ve filmu Klub poslední naděje zhubl při své výšce 175 cm na pouhých 50 kg.

6. Matthew McConaughey

U tohoto herce jsme zvyklí na pekáč buchet na břiše a svaly kam se podíváte. Kvůli filmu Klub poslední naděje neuvěřitelně zhubl, aby mohl hrát muže kterému lékaři diagnostikovali AIDS a zbývá mu měsíc života.

7. Matt Damon

Zdroj: workoutscheduleking.com

Tento herec má také nemalé zkušenosti s váhovými výkyvy. Například v roce 2009 natočil dva filmy, ve kterých jeho postavu dělil rozdíl přes 15 kg. Mezitím co pro film Informátor se cpal aby přibral přes 15 kg, následně kvůli filmu Invictus: Neporažený se musel opět dostat do formy.

8. Další herci, kteří hubnou a přibírají…

Zdroj: sttioandino.com.ar

Chris Hemsworth

Zdroj: qnm.it

Michael Fassbender

Zdroj: artpictures.club

Jake Gyllenhaal

Kdo další Vás napadá? Podělte se do komentáře!

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA