Po dlouhém čekání se konečně dočkáme pokračování druhé série.  Pro ty z vás, kteří tento seriál neznají, pokud hledáte krátký, oddechový seriál z prostředí střední školy Faking It je přímo pro vás.

První část druhé série skončila desátou epizodou vysílanou 25. listopadu 2014 s názvem Busted, která nás nechala v napětí deset měsíců. I přes slibný konec epizody, kde to vypadalo, jako že se vše vrátí k normálu, tvůrci seriálu nám v posledních dvou minutách připravili krásný a nečekaný zvrat. Druhá část bude hlavně o Karmě, jež se bude snažit zjistit, jaké chová city k Amy.  Vrátí se Karma k Amy? Budou to zase nerozlučitelné kamarádky nebo snad i něco víc? Dokáže odpustit Liamovi? Co se stane s Lauren po šokujícím odhalení? Co Reagan a Amy?  Odpovědi na tyto otázky snad nalezneme v deseti zbývajících epizodách druhé řady.

Pětice hvězd seriálu
Pětice hvězd seriálu

Jedenáctá epizoda druhé řady s názvem Stripped  bude vysílána v pondělí 31. srpna hned po první epizodě finální řady seriálu Akward. Na titulky z naší dílny se můžete těšit v úterý 1. září k zpříjemnění prvního školního dne.

[fbcomments]

-reklama-