Toto léto měl na Netflixu svou premiéru seriál s nádechem 80. let – Stranger Things. První série měla neuvěřitelný úspěch jak u běžných diváků, tak i u kritiků. Děj první série sledoval události ve městě Hawkins v Indianě na podzim roku 1983, ke kterým došlo po zmizení mladého chlapce Willa Byerse. Zatímco jeho matka Joyce a náčelník Jim Hopper pátrali po odpovědích, Willovi kamarádi zjistili, že byl unesen příšerou, kterou nazvali Demogorgon, do alternativního světa, který nazvali the Upside Down (Naruby). Později objevili dívku Eleven (Jedenáctka) s telekinetickými schopnostmi, která byla jistým způsobem spojena s Demogorgonem.

 Konec první série Stranger Things nechal hned několik nezodpovězených otázek, což pochopitelně nutilo fanoušky přemýšlet nad tím, kdy se dočkají druhé série a hlavně jaký bude mít děj. Avšak teď, díky nedávnému tweetu, už víme, že produkce druhé série je v plném proudu a dokonce i víme, kdo se v druhé sérii objeví. Ten tweet totiž obsahoval fotku hereckého obsazení a s popiskem: „Zpět v produkci, uvidíme se příští rok.“

 Na fotce jsou k vidění Gaten Matarazzo (Dustin)Caleb McLaughlin (Lucas)Finn Wolfhard (Mike), Noah Schnapp (Will), Millie Brown (Eleven)Charlie Heaton (Jonathan)Natalia Dyer (Nancy) a Joe Keery (Steve). Dále také nové herecké přírůstky Sadie Sink a Dacre Montgomery, kteří budou hrát nevlastní bratry Maxe a Billyho.

stranger-things-season-2-cast-photo

Tak co, těšíte se na pokračování Stranger Things?

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz