První trailer na očekávaný film Avengers: Infinity War vyšel před třemi měsící, od té doby jsme novou ukázku nedostali. Čekání na druhý trailer bylo doslova infinity / nekonečné. Ale dočkali jsme se! Nový trailer je konečně zde!

Netřeba nic podrobnějšího psát. Jen se na trailer sami podívejte a pokochejte se. Nabízí nám hned několik nových scén. V blízké době proto vydáme i samostatný článek, ve kterém si shrneme to nejzajímavější, co nám trailer nabídl.

A jen tak pro zajímavost. Které všechny hlavní postavy se v Avengers: Infinity War objeví? Jmenovitě Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow, Hawkeye, Spider-Man, Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man, Falcon, War Machine, Vision, Scarlet Witch, Bucky, Wong, Shuri, Okoye, Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket, Groot, Nebula, Mantis, Loki, Collector, Pepper Potts, Maria Hill, Valkyrie, M’Baku, Ayo, Ramonda, Jack Rollins, Ned Leeds, Sally Avril, Cull Obsidian, Ebony Maw, Proxima Midnight, Corvus Glaive, blíže nespicifikovaná postava Petere Dinklageho a v neposlední řadě také samotný titán Thanos. Vskutku vyčerpávající seznam, že?

Napište nám dolů do komentářů Vaše prvotní pocity z druhého traileru na film Avengers: Infinity War. Jak se na film těšíte? Premiéra v České republice je již 26. dubna. Zůstaňte tak s tvguru.cz i nadále pro další spoustu nejčerstvějších novinek, nejen ze světa Marvelu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz