Sitcom Dva a půl chlapa měl na stanici CBS premiéru před více než 16 lety, přesně 22. září 2003. Seriál je dodnes velmi oblíbený i v Česku a proto se podíváme, jak dnes vypadají a co dělají hlavní členové hereckého obsazení. 

CHARLIE SHEEN

FOTO: reprofoto YouTube

Charlie Sheen byl jedním z původních „mužů“ v seriálu, hrál Charlieho Harpera v prvních osmi sezónách sitcomu, společně s Jonem Cryerem, který ztvárnil jeho bratra Alana Harpera. Sheen poté podstoupil protidrogovou léčbu a osmá sezóna tak musela být zkrácena. Když se následně dostal do křížku s výkonným producentem Chuckem Lorrem, vedlo to až k jeho propuštění ze seriálu. Jeho postava byla zabita a jelo se dál bez Sheena…

Po ukončení spolupráce na Dva a půl chlapa se Sheen objevil v televizním seriálu Anger Management, který se vysílal v letech 2012-2014. Od té doby se mihl v Goldbergových a nebo ve Scary Movie 5, Machete Kills a 9/11. V roce 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.

JOHN CRYER

FOTO: reprofoto YouTube

Jon Cryer hrál ve všech 12 sezónách Dva a půl chlapa. V seriálu se objevil jako rozvedený ztroskotanec Alan Harper, bratr Charlieho a otec Jakea. Byl pravým opakem svého seriálového bratra. Po odchodu Charlieho Sheena stál po boku Ashtona Kutchera a ždímal peníze i z něj.

Po odchodu ze seriálu vydal Cryer knihu o své kariéře v show businessu a objevil se například v NCIS, Robot Chicken, Lady Dynamite nebo Supergirl.

ANGUS T. JONES

FOTO: GoldenEye / London Entertainment / Splash / Profimedia

Byl to právě Angus T. Jones, kdo hrál „půl chlapa“, Jakea, syna Alana Harpera. Ve svých 17 letech se stal nejlépe placeným dětským hercem v televizi. Pak ale vyjádřil svou touhu opustit seriál a vydat se na náboženskou cestu za sebepoznáním. Jones se vrátil se do finále seriálu v roce 2015.

Jones po ukončení Dva a půl chlapa začal chodit na University of Colorado Boulder. Jeho poslední hereckou štací bylo v roce 2016 hostování v seriálu Horace a Pete od Louise C.K.

ASHTON KUTCHER

FOTO: reprofoto YouTube

Ashton Kutcher vstoupil do seriálu v deváté sezóně, po neslavném odchodu Charlieho Sheena a zůstal až do úplného konce. Hrál miliardáře Waldena Schmidta a jeho postava koupila dům Charlieho Harpera po jeho smrti. A jak jinak, než i s nezvanými hosty Alanem a Jakem.

Od konce Dva a půl chlapa se Kutcher objevil například v Griffinech, kde nadaboval sám sebe, dále v Shark Tank a od roku 2016 se přidal k Netflixu jako výkonný producent a zároveň hlavní hvězda seriálu Ranč. V roce 2015 se oženil se s Milou Kunis, se kterou dříve natáčel seriál Zlatá sedmdesátá.

MELANIE LYNSKEY

FOTO: reprofoto YouTube

Melanie Lynskey si v seriálu zahrála Rose, šílenou sousedku Harperových. Měla románek s Charliem a od té doby jím byla přímo posedlá. Právě ona později tvrdila, že Charlie zemřel, až ve finále bylo divákům odhaleno, že ho věznila čtyři roky ve svém sklepě.

Lynskey se poté objevila například ve filmech Sadie, Little Boxes a The Switchover. V televizi se objevila v Girlboss, Wet Hot American Summer: Deset let později a nedávno v hitovce od stanice Hulu Castle Rock

HOLLAND TAYLOR

FOTO: reprofoto YouTube

Holland Taylor hrála ve všech 12 sezónách Dva a půl chlapa. Objevila se jako Evelyn Harperová, matka Alana a Charlieho.

Taylor byla od doby, kdy seriál skončil, docela aktivní a objevila se například v seriálech The Orville, Speechless a Good Behaviour. Aktuálně žije ve vztahu se svojí přítelkyní Sarah Paulson.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz