Oblíbený komediální seriál Dva a půl chlapa měl premiéru před více než 17 lety a ukončen byl v roce 2015. Dodnes je však velmi populární i v Česku, protože povedená rodina Harperových láká diváky denně k televizní obrazovce. A proto se podíváme, jak dnes vypadají a co dělají hlavní členové hereckého obsazení. 

Charlie Sheen (55)

Charlie Sheen byl jedním z původních „mužů“ v seriálu, hrál Charlieho Harpera v prvních osmi sezónách sitcomu, společně s Jonem Cryerem, který ztvárnil jeho bratra Alana Harpera. Sheen poté podstoupil protidrogovou léčbu a osmá sezóna tak musela být zkrácena. Když se následně dostal do křížku s výkonným producentem Chuckem Lorrem, vedlo to až k jeho propuštění ze seriálu. Jeho postava byla v seriálu „zabita“ a jelo se dál bez Sheena…

Po ukončení spolupráce na Dva a půl chlapa se Sheen objevil v televizním seriálu Anger Management, který se vysílal v letech 2012-2014. Od té doby se mihl v Goldbergových, Scary Movie 5, Machete Kills a 9/11. V roce 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní. Poslední čtyři roky se herectví nevěnuje.

Jon Cryer (56)

Jon Cryer hrál ve všech dvanácti sezónách Dva a půl chlapa. V seriálu se objevil jako rozvedený ztroskotanec Alan Harper, bratr Charlieho a otec Jakea. Byl pravým opakem svého seriálového bratra. Po odchodu Charlieho Sheena stál po boku Ashtona Kutchera a ždímal peníze i z něj.

Po odchodu ze seriálu vydal Cryer knihu o své kariéře v šoubyznysu a objevil se například v seriálech NCIS, Robot Chicken, Lady Dynamite, Supergirl, Arrow, Legends of Tomorrow či The Kominsky Method. V příštím roce se objeví v historickém politickém dramatu 18 1/2, kde ztvární Harryho Robbinse Haldemana, který byl u slavné aféry Watergate amerického prezidenta Nixona.

Angus T. Jones (27)

Byl to právě Angus T. Jones, kdo hrál „půl chlapa“ Jakea, syna Alana Harpera. Ve svých 17 letech se stal nejlépe placeným dětským hercem v televizi. Roku 2012 herec veřejně oznámil, že v seriálu končí, neboť se přidal k náboženské skupině Adventistů sedmého dne, což potvrdil i slavnostním křtem. Poté radikálně změnil svůj postoj k účinkování v populárním sitcomu slovy, ať diváci na tu špinavou blbost zapomenou a ať se na ni už raději ani nedívají. Jones se vrátil až ve finále seriálu v roce 2015.

Po ukončení Dva a půl chlapa začal chodit na University of Colorado Boulder. Jeho poslední hereckou štací bylo v roce 2016 hostování v seriálu Horace a Pete od Louise C.K. Dnes se věnuje podnikání a na herectví nemá nejlepší vzpomínky.

Melanie Lynskey (44)

Melanie Lynskey si v seriálu Dva a půl chlapa zahrála Rose, šílenou sousedku Harperových. Měla románek s Charliem a od té doby jím byla přímo posedlá. Právě ona později tvrdila, že Charlie zemřel, až ve finále bylo divákům odhaleno, že ho věznila čtyři roky ve svém sklepě.

Lynskey se poté objevila například ve filmech Sadie, Little Boxes a The Switchover. V televizi se objevila v Girlboss, Wet Hot American Summer: Deset let později, Castle Rock, Mrs. America či Malý Sheldon.

Holland Taylor (78)

Holland Taylor hrála ve všech 12 sezónách Dva a půl chlapa. Objevila se jako Evelyn Harperová, sarkastická matka Alana a Charlieho.

Taylor byla od doby, kdy seriál skončil, herecky velmi aktivní a objevila se například v seriálech The Orville, Speechless, Good Behaviour, Mr. Mercedes, Hollywood a Vedoucí katedry. Loni si zahrála ve filmech Bill & Ted Face the Music, The Stand-In a Všem klukům: P.S. Stále tě miluju. Aktuálně žije ve vztahu se svojí přítelkyní Sarah Paulson (American Horror Story).

Zdroj: imdb.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR