Oblíbený komediální seriál Dva a půl chlapa měl premiéru před více než 17 lety a ukončen byl v roce 2015. Dodnes je však velmi populární i v Česku, protože povedená rodina Harperových láká diváky denně k televizní obrazovce. A proto se podíváme, jak dnes vypadají a co dělají hlavní členové hereckého obsazení. 

CHARLIE SHEEN (55)

Charlie Sheen byl jedním z původních „mužů“ v seriálu, hrál Charlieho Harpera v prvních osmi sezónách sitcomu, společně s Jonem Cryerem, který ztvárnil jeho bratra Alana Harpera. Sheen poté podstoupil protidrogovou léčbu a osmá sezóna tak musela být zkrácena. Když se následně dostal do křížku s výkonným producentem Chuckem Lorrem, vedlo to až k jeho propuštění ze seriálu. Jeho postava byla zabita a jelo se dál bez Sheena…

Po ukončení spolupráce na Dva a půl chlapa se Sheen objevil v televizním seriálu Anger Management, který se vysílal v letech 2012-2014. Od té doby se mihl v Goldbergových, Scary Movie 5, Machete Kills a 9/11. V roce 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní. Poslední tři roky se herectví nevěnuje.

Embed from Getty Images

JOHN CRYER (55)

Jon Cryer hrál ve všech 12 sezónách Dva a půl chlapa. V seriálu se objevil jako rozvedený ztroskotanec Alan Harper, bratr Charlieho a otec Jakea. Byl pravým opakem svého seriálového bratra. Po odchodu Charlieho Sheena stál po boku Ashtona Kutchera a ždímal peníze i z něj.

Po odchodu ze seriálu vydal Cryer knihu o své kariéře v šoubyznysu a objevil se například v NCIS, Robot Chicken, Lady Dynamite nebo Supergirl.

Embed from Getty Images

ANGUS T. JONES (27)

Byl to právě Angus T. Jones, kdo hrál „půl chlapa“ Jakea, syna Alana Harpera. Ve svých 17 letech se stal nejlépe placeným dětským hercem v televizi. Roku 2012 herec veřejně oznámil, že v seriálu končí, neboť se přidal k náboženské skupině Adventistů sedmého dne, což potvrdil i slavnostním křtem. Poté radikálně změnil svůj postoj k účinkování v populárním sitcomu slovy, ať diváci na tu špinavou blbost zapomenou a ať se na ni už raději ani nedívají. . Jones se vrátil až ve finále seriálu v roce 2015.

Jones po ukončení Dva a půl chlapa začal chodit na University of Colorado Boulder. Jeho poslední hereckou štací bylo v roce 2016 hostování v seriálu Horace a Pete od Louise C.K. Dnes se věnuje podnikání a na herectví nemá nejlepší vzpomínky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angus T. Jones (@angust.jonesofficial),

MELANIE LYNSKEY (43)

Melanie Lynskey si v seriálu Dva a půl chlapa zahrála Rose, šílenou sousedku Harperových. Měla románek s Charliem a od té doby jím byla přímo posedlá. Právě ona později tvrdila, že Charlie zemřel, až ve finále bylo divákům odhaleno, že ho věznila čtyři roky ve svém sklepě.

Lynskey se poté objevila například ve filmech Sadie, Little Boxes a The Switchover. V televizi se objevila v Girlboss, Wet Hot American Summer: Deset let později, Castle Rock a Mrs. America.

Embed from Getty Images

HOLLAND TAYLOR (77)

Holland Taylor hrála ve všech 12 sezónách Dva a půl chlapa. Objevila se jako Evelyn Harperová, matka Alana a Charlieho.

Taylor byla od doby, kdy seriál skončil, herecky velmi aktivní a objevila se například v seriálech The Orville, Speechless, Good Behaviour, Mr. Mercedes a Hollywood. Letos si zahraje ve filmech Bill & Ted Face the Music, The Stand-In a Všem klukům: P.S. Stále tě miluju. Aktuálně žije ve vztahu se svojí přítelkyní Sarah Paulson (American Horror Story).

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz