Když vidíte, že v nějakém filmu hraje Tom Cruise, tak si můžete být téměř absolutně jistí, že se jedná o kvalitní film. Skvělým příkladem je právě akční sci-fi z roku 2014 jménem Edge of Tomorrow, což je film, který velmi rád označuji jako jeden z nejlepších toho roku. A co vlastně víme o plánovaném pokračování tohoto skvělého filmu? 

 Od oficiálního oznámení druhého dílu v polovině roku 2016 poletují po internetu různorodé informace a spekulace, ať už ohledně děje filmu, jeho postavení na časové ose nebo hereckého obsazení. A nyní, skoro o rok později, je většina těchto spekulací již potvrzených nebo vyvrácených.

 Zatímco scénáře se ujali noví lidé (Joe Shrapnel a Anna Waterhouse), tak režisérem zůstává režisér prvního filmu, Doug Liman. Dále je také jisté, že se vrátí hlavní postavy ztvárněné Tomem Cruisem a Emily Blunt. Poslední, ale nejdůležitější, nálož informací přichází přímo od režiséra z rozhovoru pro magazín Collider:

 „Tohle je vážně jediný sequel, o jakém jsem ve svém životě uvažoval. A to proto, že příběh je úžasný – mnohem lepší, než příběh originálního filmu, který mimochodem miluju – a zadruhé, je to sequel který je prequel,… Bude se to jmenovat Live Die Repeat and Repeat. Tom Cruise je z toho nadšený, Emily Blunt je z toho nadšená. Největší otázkou tak zůstává kdy začneme natáčet.“ 

 

 Takže, abychom si to shrnuli, tak známe název filmu Live Die Repeat and Repeat a taky víme, že to bude „sequel který je prequel“, což ještě tak úplně nevíme, co znamená, ale může to být malá nápověda k ději filmu. Každopádně, i když se vůbec neví, kdy bychom se mohli filmu dočkat, tak je jasná jedna věc – rozhodně se máme na co těšit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz