Do ikonických postav z Harryho Pottera bylo platonicky zamilováno tisíce fanoušků a fanynek z celého světa. Nyní se však ukázalo, že láska byla ve vzduchu také během natáčení.

Ve videu z natáčení pro ET Canada prozradila Emma Watson (Hermiona), že když začali natáčet dnes již kultovní kouzelnické filmy, byla bláznivě zamilovaná do Toma Feltona, který hrál padoucha Draca Malfoye, a také to, jak se jí díky němu poprvé rozbušilo srdce.

„Vešla jsem do místnosti, kde jsme měli doučování a dostali jsme za úkol nakreslit, jak podle nás vypadá Bůh, a Tom nakreslil dívku s kšiltovkou dozadu na skateboardu. A já prostě nevím, jak to říct – prostě jsem se do něj zamilovala,“ řekla Watson. A ještě dodala: „Chodila jsem tam každý den a hledala, zda je jeho číslo také na seznamu. Bylo to číslo sedm a pokud tam bylo, byl to pro mě mimořádně vzrušující den.“

Také dodala, že Felton byl o tři roky starší, a tak pro něj byla spíše jako jeho mladší sestra. On si byl prý velmi dobře vědom toho, že je do něj Watson zamilovaná. „Myslím, že jsem byl v kadeřnickém a maskérském křesle a někdo řekl něco ve smyslu: Jo, ona se do tebe zamilovala,“ vzpomíná.

Ti dva spolu nikdy nechodili, avšak Felton tvrdí, že on a Watson mají mezi sebou zvláštní pouto: „Začal jsem ji velmi chránit, vždycky jsem pro ni měl slabost a ta trvá dodnes. Vždy tam bylo něco jako, já nevím, příbuzenský vztah.“ Felton na svém Instagramu před týdnem zveřejnil video z doby, kdy do něj byla představitelka Hermiony zamilovaná. V popisu s nadsázkou zmiňuje, že byla vždy velmi soutěživá.

Vzpomínkový speciál, který připomene desetileté výročí uvedení posledního filmu série, „Harry Potter a Relikvie smrti – část 2″, přinese fanouškům kouzelnou cestu zpět do zákulisí nejoblíbenější filmové série všech dob. Film Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic bude mít premiéru 1. ledna na HBO.

Zdroj: ET Canada

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR