Je to tady! Dočkali jsme se. Včera v noci se tvůrci z Lucasfilmu vytasili s novým epickým trailerem na sedmé Star Wars. Už chápu, co znamená, že se Síla probouzí, protože tento trailer nám skutečně ukazuje spoustu nového.

Kdo z vás zná jméno J.J. Abrams, určitě si vybaví i to, jakým způsobem dokázal tento režisér restartovat (či resuscitovat) jinou vesmírnou ságu – Star Trek. Jenže teď se všechny zraky upínají do předaleké Galaxie, kde bude pokračovat příběh, který kdysi dávno započal Obi-Wan Kenobi a jeho žák Anakin Skywalker.

awa2

Nové Hvězdné války mají premiéru 17. prosince 2015 a jde o zřejmě nejočekávanější snímek letošního roku. Již nyní se mnoho světových prognostiků shoduje na tom, že se výdělky zařadí po bok takových trháků, jako byl Titanic, či dokonce Avatar. Jsou to vskutku odvážná tvrzení, protože atakovat bezmála 3 miliardy dolarů nebude jednoduché.

Nyní to nejdůležitější na závěr. Koukněte pod tato písmenka na špičkovou upoutávku a zakroužkujte si datum premiéry v kalendáři. Tohle prostě bude stát za to !

AKTUALIZOVÁNO: Trailer v českém dabingu již k dispozici i u nás :

TRAILER v originálním znění:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz