Od skromných začátků až po celosvětovou modelku, herečku a televizní moderátorku. Erika Ervin, profesionálně známá jako Amazon Eve, se stala hvězdou ve více než 30 zemích, byla uvedena ve více než 200 novinách a časopisů, a má desítky milionů hitů na svých webových stránkách. Jako nejvyšší modelka světa jde jen a jen nahoru!

Vyrostla v malém městečku v Kalifornii kolem krav, mandlí, broskví a vinných hroznů. Eve neměla klasický farmářský život. Její otec chtěl, aby šla v jeho stopách jako vědec a ochránce přírody a brával ji na časté pěší túry. Také jí dal mikroskop a chemický set k osmým narozeninám. Eve vynikala v oblasti vědy, rétoriky a logiky. Svůj volný čas věnovala také psaní a jevišti v divadle. V době, kdy jí bylo čtrnáct, byla téměř 6 stop vysoká. Eve si uvědomila, že nebude mít průměrné míry. Když vyrostla o dalších devět palců, její spolužáci k ní začali být brutální a krutí a posmívali se jí za její vytáhlou postavu. Ona ale všechno přežila a pokračovala ve studiu divadelního umění a podnikového řízení na vysoké škole, později dokonce vystudovala i právo a cvičení fyziologie.

Co ale spousta z vás určitě nevěděla je to, že Erika nebývala vždy jen ženou. V roce 2004 prošla „proměnou“ z muže v ženu. „Erika vždycky nebyla Erika,“ vyprávěla Eve v jednom z rozhovorů. „Mé pravé jméno bylo William. Z muže na ženu jsem přešla v roce 2004,“ říká s pýchou v hlase. Poté, co byla její rodina v roce 1990 zasažena nemocí aids – její matka byla zdravotní sestra, která na tuto nemoc zemřela, když se omylem píchla do prstu nakaženou jehlou – Erika ve zbytku své rodiny nenašla oporu. Když prošla proměnou, dostalo se jí krutého odmítnutí. „Moje rodina mě doslova odepsala. Řekli mi: nevolej, nepiš, nejsi u nás vítána,“ vysvětluje s lámajícím se hlasem.

Od té doby Erika používá své tělo k obrovskému úspěchu. Od roku 2011 dokonce drží světový rekord nejvyšší modelky, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

Amazon Eve World's Tallest Model

Její role ve 4. sérii American horror story byla původně určena muži. Proto Erika přišla na konkurz s vlasy sčesanými dozadu, bez make-upu, ve flanelové košili s prsy uvázanými k tělu, snažíc se změnit svůj hlas na mužský a s přiblblou chůzí. Nakonec roli dostala i jako žena. Pro Eriku je to, že se přidala ke castu American horror story hluboce osobní cesta. Začala skrýváním se a končí v centru pozornosti. „Je to místo, kde se lidé, kteří se liší, sejdou a nachází způsob komunikace. Je to víc než jen Freak show. Je to rodina,“ ukončuje Erika rozhovor.

Tak co, věděli jste o Amazon Eve všechno? Já teda rozhodně ne. Své dojmy a pocity z téhle opravdu vysoké modelky můžete vyjádřit v komentářích! :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz