Již za dva měsíce jsme se mohli v perfektním a koronou neposkvrěném světě dočkat snímku Eternals, který měl být jedním z hlavních tahounů marvelovské čtvrté fáze. Ale plány se tak nějak změnily, i přesto se však – údajně – můžeme těšit na velkolepý snímek, na který si stojí za to počkat.

Nebo alespoň tak o tom mluví jeden z hlavních představitelů tohoto filmu, Kumail Nanjiani, který se nedávno blýsknul v romantické komedii Lovebirds na Netflixu. Po dlouhém lynči fanoušků na jeho twitteru, aby přemluvil (nebo já fakt nevím, jak si to někdo představuje) společnost MCU s Kevinem Feigem v čele, aby konečně zveřejnili nějaké info, dodal vlastní tweet o tom, že si na snímek stojí za to počkat.

„Vím, že zatím není moc novinek, taky o tom stále mnoho nevím. Ale slibuji, že si stojí za to na snímek počkat. Je to ta nejúžasnější, nejzábavnější a nejepičtější zkušenost, jakou jsem mohl kdy zažít,“ říká tato vycházející hvězdička, kterému pravděpodobně nový snímek Marvel Cinematic Universe rozrazí dveře do herecké kariéry. Nám nezbývá nic jiného, než doufat, že se nemýlí. Ještě si totiž budeme muset nějakou tu dobu počkat.

Snímek Eternals má stanovenou premiéru na 12. února 2021. Budeme snímku držet palce, aby druhé datum premiéry dodržel. 

Související:

MARVEL – Sklidí film Eternals úspěch nebo to bude propadák?

MARVEL – Kdo jsou Eternals?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů