Moderátorka Eva Perkausová slaví 5. výročí výročí na obrazovkách televize Prima. Poprvé se divákům představila přesně před pěti lety, 7. září 2015, kdy se stala tváří TOP STAR magazínu, ve kterém informovala o dění v showbyznysu. 

„To není možné, že dnes je to už pět let! Uteklo to neskutečně. Když jsem nastupovala na Primu, bylo mi 21 let. Za tu dobu jsem načerpala nespočet zkušeností, za které Primě vděčím,“ říká Eva Perkausová.

Eva Perkausová v roce 2015, FOTO: FTV Prima

Modelka, herečka a moderátorka Eva Perkausová se narodila 25. března 1994 v Praze. Od dětství se věnovala sportu a od třinácti let se věnuje modelingu.

Od března 2018 usedala po boku Romana Šebrleho před kamery hlavní zpravodajské relace VELKÉ ZPRÁVY. „Je to cesta, která mě posunula dopředu nejen jako moderátora, ale i jako člověka. Moderovala jsem jak společenské magazíny, tak i hlavní zpravodajskou relaci. Takové zkušenosti vám už nikdy nikdo nevezme,“ bilancuje moderátorka, která s příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima NEWS uvádí pořad SHOWTIME.

Eva Perkausová a Roman Šebrle v roce 2018, FOTO: FTV Prima

Práce v televizi mě stále nejen baví, ale hlavně i naplňuje. A kdybych dostala tu příležitost, tak se cítím na dalších 100 let vysílání,“ směje se a doplňuje, že slavit v plánu nemá. „Žádná oslava mé pětiletky nebude i vzhledem k tomu, jaké smutné zprávy o smrti skvělého režiséra Jiřího Menzela v SHOWTIME aktuálně máme.“

Eva Perkausová dnes, FOTO: FTV Prima
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz