Fanoušci Star Wars zažívají týden plný nečekaných překvapení. Naštěstí jsou všechna zatím velmi pozitivní. Velkou novinkou bylo odhalení traileru na první hraný seriál ze světa Star Wars The Mandalorian. Další velkou novinou, která potěšila snad každého fanouška Star Wars, bylo oznámení o návratu Obi-Wana Kenobiho v podobě Ewana McGregora.

Není žádným tajemstvím, že si představitel Obi-Wana Kenobiho z epizod I. až III., Ewan McGregor, chtěl tuto roli zopakovat. V posledních letech se na internetu objevilo mnoho spekulací o tom, že Obi-Wan dostane vlastní celovečerní film, podobně jako tomu bylo u Anthology snímku Rogue One: Star Wars Story (2016) a Solo: Star Wars Story (2018).

Plány na celovečerní film byly však smeteny ze stolu. Společnost Disney totiž nebyla spokojená s výdělkem Anthology filmů ze světa Star Wars, a tak projekt o jednom z posledních rytířů řádu Jedi dala k ledu. Stejně tak tomu bylo i u plánovaného celovečerního filmu o námezdním lovci, Bobu Fettovi.

Oba projekty však nakonec dostaly zelenou, avšak ne tak, jak bylo původně zamýšleno. Co se týče lovce odměn, tak z jeho filmu vznikl vůbec první hraný seriál ze světa Star Wars, a to již zmíněný The Mandalorian, který bude mít premiéru letos na podzim na nové, zatím nespuštěné, streamovací službě zvané jako Disney+.

Co se týče Obi-Wana Kenobiho, tak jeho budoucnost je na tom velmi podobně. Tento divácky velmi oblíbený charakter s tváří Ewana McGregora, dostane vlastní seriál, jehož produkce by měla začít již v příštím roce.

Ewan McGregor je bezpochyby nadšený, že si zopakuje roli Obi-Wana Kenobiho. A jak to máte vy? Jste také rádi, že uvidíme Obi-Wana s tváří Ewana McGregora? Co si od seriálu slibujete? Dejte nám vědět váš názor dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz