Nové fotografie slaví na Comic Conu v San Diegu 2019 přítomnost dalšího DC superhrdiny – Batwoman (Ruby Rose). Arrowverse odstartovalo prvně s Arrow v čele s Oliverem Queenem (Stephen Amell), nicméně od té doby se tento svět poněkud rozšířil. Herec Grant Gustin, Barry Allen, se připojil k Flashovi, zatímco několik vedlejších postav, jako například Sara Lance (Caity Lotz), vytvořili Legends Of Tomorrow. A na závěr tu máme i Melissu Benoist se Supergirl. (POZOR článek obsahuje SPOILEROVÉ fotografie!)

 Popularita DC seriálů je obrovská, a proto bylo minulý rok uvedeno zcela nové ztvárnění, a to Ruby Rose jako Batwoman. Nyní se nachází na pokraji přijetí větší role v Arrowverse, přičemž se pořad začne vysílat již letos na podzim. Její přírůstek přichází vhod, zejména když se Arrow blíží ke konci. Ale ještě před úplným závěrem Arrow a debutem Batwoman nás čeká uvedení jejich panelu na Comic Conu v San Diegu 2019.

 Všechny televizní seriály, s výjimkou Legends of Tomorrow, budou mít své panely v sobotu, ale portréty Arrowverse postav spatřily světlo světa už včera. Hlavní fotografie zahrnuje mix všech superhrdinů, ostatní jednotlivé fotky pak každého z nich zvlášť. Podívejte se na některé akční záběry níže.

6. Arrowverse SDCC 2019 – Supergirl

 Nedávno bylo odhaleno, že Supergirl bude mít v nadcházející páté sezóně dosud neznámý oblek, který plně odstraní sukni, a ta bude nahrazena kalhoty, ovšem na těchto záběrech má herečka Melissa Benoist stále ještě předchozí verzi jejího kostýmu.

 Ať už chceme nebo ne, toto skupinové focení mohlo být se Stephenem Amellem úplně poslední. Arrowverse už nikdy nebude po crossoveru Krize na nekonečnu Zemí stejný, proto by si fanoušci měli pohled na tyto fotografie co nejlépe vychutnat.