Fantastická zvířata, Liga spravedlnosti či Charlieho malá tajemství, to všechno jsou filmy, ve kterých si sedmadvacetiletý Ezra Miller střihl hlavní roli. Do budoucna měl v plánu natočit spoustu dalších snímků, o které však v důsledku nedávného incidentu pravděpodobně přijde.

Cokoliv se ve světě showbyznysu šustne, už to z médií nikdo nedostane. To platí rovněž o krátkém, leč dostačujícím záběru, který před týdnem na stránce Reddit zveřejnil neznámý uživatel z incidentu uskutečněném na Islandu v hlavním městě Reykjavik. Zde vidíme Ezru Millera a neznámou ženu, které se herec rovnou začne vyptávat ,,Tak chtěla jsi se se mnou prát? Vážně chtěla?“ načež se žena začne smát. To Millera pobouří a vlivem agrese nebohou kolemjdoucí postupně odtáhne k zemi.

Po prvním zhlédnutí to vypadá, jako by byla výzva k boji pouhým vtipem a vše bylo předem domluvené, neboť se žena směje. Bohužel tomu tak není. Podle zdrojů narazila dvojice na skupinku žen, pravděpodobně fanynek, z nichž se dotyčná „ze srandy“ Millera zeptala, zda-li se nechce prát. On to údajně špatně pochopil, na ženu se vrhl a postupně stáhl k zemi, kde jí údajně ještě několik sekund svíral krk. Jiné zdroje uvádí, že herec dívku konfrontoval pod vlivem drog a alkoholu (nasvědčoval by tomu také fakt, že se všichni nachází před místním barem).

Video pobouřilo jak fanoušky, tak i ostatní uživatele sociálních sítí. Internet je mohutné médium, které může pouhým lusknutím prstů ukončit slibně rozjetou hereckou kariéru a pravděpodobně tomu tak minimálně v menší míře bude i nyní. I přesto, že Islandská policie vyvrátila důkladnější prošetřování, jedná se o nepříjemnou záležitost. Jedna z nejčerstvějších rolí Ezry Millera je totiž Barry Allen alias hrdina Flash, kterého za dva roky čeká samostatný celovečerní film. Mnoho komiksových fanoušků po zveřejnění videa však Millerovi již nevěří a požadují za něj náhradu v podobě Granta Gustina, který postavu Barryho Allena ztvárňuje od roku 2014 v samostatném seriálu na americké stanici The CW.

Jaký máte názor na nedávný incident? Myslíte si, že Ezra Miller chtěl skutečně ženě ublížit? Podělte se o svůj názor do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz