X-Meni, Fantastická čtyřka, Defenders, Deadpool a dokonce i Ghost Rider vystupují ze stínu, aby pomohli nejmocnějším hrdinům Země během jejich posledního souboje s Thanosem. Alespoň v novém animovaném fanouškovském traileru na Avengers 4.

Do uvedení grandiózního finále marvelovské Fáze 3 zbývá pouhých osm měsíců, avšak známých detailů je zatím stále velmi málo. Neznáme zatím ani oficiální název filmu. S Captain Marvel, která bude uvedena ještě předtím, než se setkáme s nejoblíbenějším týmem hrdinů, je jisté, že marketing pro Avengers 4 začne až později.

Fanoušci po celém světě si nyní krátí volnou chvíli spekulováním o možných dějových linkách a řešení Thanosova „lusknutí prstem“. Mnoho z nich naznačuje, že se děj bude točit okolo říše kvant, cestování časem či výletům do alternativních dimenzí. Jistý směr nám určitě ukáže už Captain Marvel v březnu 2019.

Níže se můžete podívat na animovanou ukázku, která je snem nejednoho fanouška. Možnost, že v Avengers 4 uvidíme všechny postavy, které nám byly pod značkou Marvel za poslední dekádu představeny, je však téměř mizivá. Ačkoliv by mutanti z X-men měli do vesmíru Avenegers (MCU) vstoupit v brzké budoucnosti, nedá se jejich debut očekávat již příští rok. To stejné platí pro televizní postavy z týmu Defenders, nebo Agents of S.H.I.E.L.D. Ostatně dává to smysl, finální Thanosovu taškařici by měli vyřešit ti, kteří to všechno začali, tedy Hulk, Thor, Kapitán Amerika, Black Widow a Iron Man.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz