Johnny Depp přišel o místo v kouzelnické sérii poté, co byla jeho žaloba na týdeník The Sun za pověst násilníka smetena ze stolu, a to i díky svědectví bývalé manželky Amber Heard. Studio Warner Bros. v návaznosti na situaci herci nabídlo volný odchod, se kterým Depp souhlasil. Mluvčí společnosti však dodal, že role vyškrtnuta nebude, nýbrž přeobsazena. Černokněžníka si nově zahraje hvězda hororového projektu Hannibal – pětapadesátiletý Mads Mikkelsen.

I přesto, že dánský herec před pár dny prohlašoval, že jde jen o „pouhou spekulaci“, interní zdroje zprávu dnes nad ránem potvrdily. Samotný režisér všech tří dílů Fantastických zvířat a několika filmů Harryho Pottera, David Yates, poté zmínil, že Mikkelsen byl volbou číslo jedna.

Možná za to mohl specificky vážný výraz, možná zkušenosti s dramatickými tituly jako Hon (Jagten / 2012), Michael Kohlhaas (2013), Spása (The Salvation / 2014) či Setkání v Praze (Prag / 2006). Opomenout však nelze ani známou roli v seriálu Hannibal (2013 – 2015), kde herec ztvárnil postavu vysoce inteligentního psychiatra a kanibala Hannibala Lectera. Objevil se ale i v Rogue One: Star Wars Story (2016) jako Galen Erso. Roku 2018 pak bojoval o holý život v ,,ledovém pekle“ a titulu Arctic pod režií Joe Penny.

Embed from Getty Images

Produkce třetího dílu Fantastických zvířat začala zkraje března letošního roku, ale musela být pozastavena kvůli pandemii koronaviru. Od září se nicméně opět natáčí v Londýně. Datum premiéry je stanoveno na 15.7.2022. V hlavních rolích opět uvidíme Eddieho Redmayne (Mlok Scamander), Katherine Waterston (Porpentina Goldsteinová), Dana Foglera (Jacob Kowalski), Judea Lawa (Albus Brumbál) či Ezru Millera (Credence Barebone).

Takto by mohl vypadat Mads Mikkelsen jako Gerrelt Grindelwald. Líbí se Vám úprava od populárního umělce Bosslogica?

Podělte se o své názory níže do komentářů či na naši facebookovou stránku, o aktualitách Vás budeme i nadále informovat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Dailymail.co.uk, Deadline.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.