Věci se (konečně!) daly zase do pohybu a my máme spoustu nových informací týkající se už třetího pokračování prequelu Harryho Pottera – Fantastická zvířata. Na co všechno se můžeme těšit?

Po obrovském úspěchu knižní a následně i filmové série Harryho Pottera jsme se v roce 2016 dočkali prequelové série Fantastická zvířata, kde se vracíme do doby minulého století a kde hlavní roli ztvárňuje lehce pomatený Newt Scamander (Eddie Redmayne). Po obrovském úspěchu prvního dílu Fantastická zvířata a kde je najít a naopak krutému vystřízlivění a zklamání z toho druhého s názvem Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, se rozhodlo studio posunout premiéru třetího pokračování a dát tak autorce původní série a scénáristce J. K. Rowling více prostoru, aby film nepohořel a studio získalo peníze na další 3 filmy (neboť se plánuje až šestidílná série!)

Teď to konečně vypadá, že se daly události do pohybu a my máme nové informace týkající se třetího snímku! Tím prvním je především obsazení, to se nám totiž zase tolik nemění. Newt se samozřejmě znovu stává ústřední postavou, v čele s ním pak uvidíme opět i Tinu Goldstein, kterou ztvárňuje herečka Katherine Waterston, vrací se pak i dvojice z prvních dvou dílů – Alison Sudol a Dan Fogler, kteří se vrací do role Quennie Goldstein a Jacoba Kowalskeho. Opět se taky dočkáme mladší verze Albuse Brumbála v podobě  herce jménem Jude Law a vrací se nám i Ezra Miller v roli Credence Barebona i samotný Johnny Depp v podobě Gellerta Grindelwalda.

Embed from Getty Images

Další výraznou roli si pak střihne herečka Jessica Williams, která se ve dvojce pouze mihla a která ztvární roli Eulalie „Lilly“ Hicks. Do režijního křesla opět zasedá David Yates, který režíroval oba předešlé filmy, na scénáři se pak společně s Rowling podílí i Steve Kloves, který psal scénáře i pro filmy s Harrym Potterem, takže věříme, že si společně skutečně dají záležet :)

Co je hodně zvláštní, je fakt, že se bude natáčet v Riu de Janeiro. Zatímco první díl nás doprovázel v New Yorku a ten následující v Paříži, je tato zásadní změna lokace opravdu nečekaná. Příběh nejspíš bude navazovat na plot twist z posledního dílu, kdy se Credence připojuje ke Grindelwaldovi, který mu prozradí, že je utajeným bratrem samotného Brumbála. Že by se měl jejich příběh dál orientovat na jih? No, uvidíme.

To nejdůležitější pak je, že snímek se začíná natáčet již příští jaro a do kin se dostane 12. listopadu 2021! Tak snad už se nic posouvat dál nebude. 

Zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů