Již příští rok se dočkáme dlouho očekávané páté série velmi oceňovaného seriálu Fargo. Nově byly zase o něco rozšířeny herecké řady. O koho se jedná?

Pátá série černohumorného Farga má dle režisérů navázat na původní sérii a film, jenž byli o něco více než ty následující řady přikloněni spíše k té humorné části. O tom, že se máme skutečně na co těšit, svědčí samotný slogan této série: “Když únos není únosem a když tvá manželka vlastně není tvou manželkou.”

Kromě tohoto také víme, že se příběh bude odehrávat v roce 2019 a hlavní role se zhostí Jon Hamm z populárního seriálu Šílenci z Manhattamu. Kromě něho se v páté sérii dočkáme i miláčka Joa Keeryho ze Stranger Things, Juno Temple z Ted Lasso, Lamorna Morrise z The New Girl či Jennifer Jason Leigh z Atypical. Casting je tedy skutečně přecpaný dobrými herci.

A tuto řadu nově doplňuje i herec Dave Foley, který je znám především jako dabér. Zatím neznáme přesnější náčrt příběhu páté série, je ale jisté, že nás opět čeká další kvalitní podívaná.

Pátá série seriálu Fargo má blíže nespecifikovanou premiéru v roce 2023 a my už se skutečně nemůžeme dočkat!

Embed from Getty Images

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů