Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Fyzická práce na statku je tady a s ní přijdou první odpadlíci. Komu práce voní, komu ne? A kdo potřebuje signál k mobilu za všech okolností? Karty jsou rozdány, je třeba s nimi správně hrát. Komu se podaří zaujmout, kdo využije získané výhody a komu je vlastně všechno úplně jedno? Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce je zpět. Další díl 1. května ve 20.10 na Prima SHOW a následně 2. května ve 20.15 na Primě.

A je to tady, účastnice i účastníci reality show za sebou mají první noc na farmách – a bude se pracovat. Kdo přehodnotí svůj vztah k přírodě, a kdo se naopak do zvířat na první pohled zamiluje? Kde přeskočí jiskra a kde dojde na první rozepře? Dívejte se!

Dámy ve Zdeňkově týpí za sebou nemají rozhodně lehkou noc. Těšily se tedy na snídani, jenže Zdeňkovi utekly krávy. Takže ty mají přednost, jde se lovit. Bohdana nahání autem, ostatní holky pěšky. I proto, že je třeba vrátit je do výběhu, aby nedošlo ke škodám. Zdeněk vynadá holkám, že rozdělily stádo. Nikola se prý nebojí, ale raději se k nim nepřibližuje. Díky tomu holky rovnou zjistí, jak se staví ohradníky. Není toho na ně, pod hláškami Zdeňka: „Holky, tady nejste na dovolené!“ najednou trochu moc? Užily si holky rozcvičku? A to ještě nevědí, že si musí rozdělat oheň v týpí, nanosit vodu v kanystru, uvařit vodu na čaj, vyčistit ohniště… Snídat budou tak ve tři odpoledne… A to je teprve začátek jejich objevů. Koho začíná štvát Zdeňkův pankáčský přístup ke všemu?

U Františka si návštěvnice vychutnávají péči téměř až do postele. Tady se rozhodně nespěchá. Komu se chce vstávat, a komu vůbec? Po snídani dámy František vezme na prohlídku farmy, seznámí je s ovcemi. Štěpánka vnímá, že František je ve svém prostředí uvolněnější. Holky z města zjistí, že krávy jsou naživo dost velké. A že mezi kopci není signál. U Františka dojde k problému. Musí odjet, což bere jako výhodu pro Lucku… Jak tohle dopadne? A propadne rodina Františka Lucčinu kouzlu?

U Andrey si chlapi budou muset snídani odpracovat. Na prvním místě jsou totiž koně. Takže se nejprve vyvádí, krmí, kydá. Snídaně totiž neuteče. Miroslav si stěžuje, že neví, co má dělat, tak jdou pozorovat, co se vlastně dělá po ránu ve stájích. Pavel si neodpustí svoje řečičky, Andrea ho varuje, že má v ruce ostrý nástroj – vidle. Komu řečičky lezou na nervy, kdo je ještě chvíli vydrží a hodí se třeskutá vtipnost vždy a za všech okolností? Andrea pány chválí, jak jim věci odsýpají od ruky. Míru považuje za Hujera Metelesku Blesku. Prý je až přemotivovaný. Pavel podle Andrey víc mele hubou než rukama… Zkrátka začíná mít jasno. Jak se snesou pánové i v dalších dnech? A kdo si první postěžuje na pošlapané ego, bude ublížený?

U Josefa na farmě se vše pomalu probouzí. Val pomůže Josefovi s přípravou snídaně. A Josef se přizná, že se mu také po ránu nejvíc líbila. Ovšem na nákup s ním jde Veronika. A kdo se nejvíc bojí toho, o čem se budou bavit? Dojde Veronika s Josefem na nákup? Val je nervózní a stopuje čas, jak dlouho je Josef s Val pryč. Těm je to ale jedno a probírají, jaká omáčka jim opravdu nechutná. Tohle se Val opravdu líbit nebude… Jaká bude pomsta? A jde se na kontrolu majetku. Není třeba dámy hned vyděsit. A chytře sleduje zájem dam o hospodářství. Je vidět, že ví, jak se nejen k práci, ale i k ženám postavit. Val se bojí býků, tvrdí, že s ní nekamarádí. A Josef tvrdí: „Býci jsou moje ego. Symbolizují něco, co člověk jen tak snadno neovládne.“ Přesto trvá na tom, že největší zvíře na dvoře je on. Když vezme holky na procházku po pastvinách, vysvětluje Val, že je pro ni důležité, aby měl muž majetek. Ostatní holky to mají jinak. Jak? Dívejte se.

Pavel nemohl dospat, tak dámám připravil snídani. Jablka. A čaj. Pavel opět veršuje, radostí by zpíval. A nabízí jogurt, dodá i vajíčka. A mluví a mluví… Koho už to fakt nebaví? A to ještě jeho ženy nevědí, že budou sbírat švestky. Jako Popelky. A do dvou kbelíčků. Zbavit stopek, rozdělit na shnilé atd. A to nevědí, že Pavel už vyčítá, že snídaly dvě hodiny… Obě dámy se u sbírání spadlých plodů skamarádí. Ivana to začne považovat za zbytečnou práci. A má jasno. Pavel má divný životní styl… Takže v jejím případě to na velkou lásku nevypadá. A to už nechce ani slyšet filozofickou Pavlovu debatu. Má zkrátka všeho plné zuby. Kdy si dovolí skočit mu do řeči a dojde na první hádku? Uvědomí si vůbec Pavel, kde se stala chyba a že by debaty neměly být pod jeho taktovkou, že jsou na ně zkrátka dva?

Zdeněk prudí. Pavel mluví, Josef se rozkoukává. Andrea netuší, jak překvapená bude, a František? Ten začíná mít jasno, jenže ještě neví, jak velké zklamání na něj čeká. Dívejte se a zjistíte, že nic není, jak na první pohled vypadá.

Láska a jiskry emocí úřadují už 1. května. na Prima SHOW, následně pak 2. května na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří se rozhodli seznámit za poněkud netradičních podmínek. Kdo uteče a kdo se na farmě nakonec zamiluje?

Zdroj: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA