Společnost AMC oznámila, že herečka Zoe Colletti (Scary Stories, A Boy Called Christmas) si zahraje v nadcházející šesté sezóně seriálu Fear the Walking Dead, která se začala natáčet v prosinci v texaském městě Austin. Coletti byla obsazena do klíčové role, která se bude v průběhu sezóny rozvíjet.  

Kromě toho v nových dílech častěji uvidíme i Mo CollinsovouColbyho Hollmana. Poprvé jsme se s Collinsovou, která hraje Sarah, seznámili ve čtvrté sezóně poté, co na zastávce kamionu potkala Morgana (Lennie James). Poté se spolu se svým bratrem připojila ke skupině a zároveň tak k jejich misi pomoci těm, kdo to potřebují. Hollman, který hraje Wese, se zpočátku zdráhal přijmout od skupiny pomoc, nakonec však přistoupil na jejich filozofii a připojil se k nim, jen aby je v závěrečné části rozdělila Virginie (Colby MiniFie).

Šestá řada sériálu Fear the Walking Dead prozkoumává, co se stalo s rodinou pozůstalých, kterou na konci páté série rozdělil nový protivník. Výkonným producentem šesté série je Scott M. Gimple a podílejí se na ní i Andrew Chambliss a Ian Goldberg, stejně jako Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd Greg Nicotera. Dvojice výkonných producentů Andrew Chambliss a Ian Goldberg. Uvidíme hvězdy jako Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades a Karen David.

Is this a dream, or a reunion? #FearTWD

Zveřejnil(a) Fear the Walking Dead dne Čtvrtek 9. ledna 2020

-reklama-