Premiérová epizoda čtvrté série Fear The Walking Dead se stala zároveň poslední tečkou za osmou sezónou The Walking Dead. Stalo se tak ihned z kraje dílu, a to když Morgana Jonese z jeho izolace vyrušily nečekané návštevy. Jednalo se o vyslance ze třech komunit. Za Hilltop se dostavil Ježíš, za Alexandrii Rick a za Království Carol.

 

Právě fakt, že vyslancem Království nebyl Ezekiel nebo Jerry, ale právě Carol naznačuje, jakým směrem se po konci války bude ubírat. Její návštěva smetiště (FTWD 4×01) se odehrává několik měsíců po porážce Negana. To znamená, že Carol v Království, možná i po boku Ezekiela, našla svůj stálý domov. Dala mu tak přednost před původní rodinou, jakou byl Rick, Maggie nebo Daryl.

Comic Book

„Vrať se do Království. Pomohl jsi mi. Udělal jsi to. Nech mě, abych ti taky pomohla. Nechci ti říkat, co máš dělat. Víš kdo jsem a já vím, kdo jsi ty. Patříš k lidem, kteří se o tebe postarají.“

Ač byl Carolin proslov dojemný, Morganův názor nijak nezměnil. Pro Melissu bylo natáčení této scény náročné a to hlavně kvůli skutečnému významu. Tedy rozloučení s Lenniem Jamesem.

„Bylo velmi těžké natáčet tuto scénu, protože jsem věděla, že někdo další z naší party odešel. Prostě miluju Lennieho, miluju jeho tvář. Miluju jeho oduševnělé oči a vždy je s ním pozoruhodná spolupráce.“

Undead Walking

Carol se tedy definitivně rozhodla, že její společnost náleží výhradně králi Ezekielovi a jeho poddaným. S tím vstoupí do deváté sezóny, která zároveň bude odrazovým můstkem pro nový svět The Walking Dead.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz