A je to tu! Čtvrtá série Fear The Walking Dead se předvede v úplně novém světle. Změny se týkají nejen lokality, ale také mnoha nových postav, crossoveru s The Walking Dead a velkého timejumpu.

 

V první epizodě se bude prolínat více časových linií.

John (Garett Dillahunt) sedí sám u ohně, když uslyší hluk vycházející z lesa. Už dlouho s nikým nemluvil. Zeptá se, kdo se tam ukrývá. Chodec začne vrčet. Střelba, chodec padá k zemi a za ním stojí Morgan.

SpoilerTV

Morgan je na skládce bývalých Scavengers a čistí si šaty. Zazní klepání na kovové dveře. Za nimi stojí Ježíš a snaží se ho přesvědčit, aby se vrátil na Hilltop. Morgan nic neříká. Po chvíli se ozve další klepání. Tentokrát to je Carol a chce, aby se vrátil do Království. Zase neodpoví. Po třetím klepání se objeví Rick, který ho žádá, aby se s ním vrátil do Alexandrie.

Morgan si balí tašku a opouští skládku. Jde, běží, řídí, dokud má benzín. Uběhne den a noc a nachází se v Texasu.

SpoilerTV

John se ptá Morgana, zda s ním zůstane přes noc v táboře. Morgan odchází dřív a najde stan s lucernou. Než se stačí rozhlédnout, napadnou ho dva muži se zbraněmi. John zasáhne a jednoho z mužů odrovná. Přijíždí zásahový vůz, ve kterém je Althea (Maggie Grace) a bere Johna s Morganem do bezpečí. Je novinářka sbírající příběhy. John se rozpovídá, Morgan mlčí.

SpoilerTV

Zlí muži se opět objevují a chtějí všechny jejich věci (jak povědomé…). Jsou zde i chodci a Morgan se zraní na noze. Althea je ale drsňačka a postřílí je kulometem. Po potyčce se Morgan trochu rozpovídá a poví jí o „Pěkném místě s dobrými lidmi, kde byla válka… Vyhráli jsme , já odešel, než jsem odešel…“ Vstane a opustí Al i Johna, prochází se, ale objeví se chodec a než se zvládne dostat pryč, je napaden. John se ho snaží zachránit.

SpoilerTV

Morgan souhlasí, že s nimi zůstane, alespoň do doby, než se mu noha zahojí. Někdo je před nimi. Dívka a pláče. Říká, že jsou zde zlí lidé. Zastaví, aby jí pomohli. Stejně jako Morganovi na začátku. Dívka vytáhne zbraň. Je to Alicia. Náhle se objeví Nick a Strand. Morgan, John a Althea jsou uvězněni. Althea se nervózně zeptá Alicii „Jaký je tvůj příběh?“

SpoilerTV

Premiérová epizoda plynule naváže na události finále The Walking Dead. Rick zvítězil, ale za jakou cenu? Morgan už nadále nemohl být součástí skupiny a rozhodl se odejít. Jak se zdá, moc si nepolepšil. I v Texasu se bude muset potýkat s lidskou zlobou a touhou po moci.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz