Druhá epizoda nás zavede na stadion, kde žije Madison se svou rodinou a dalšími přeživšími. Vybudovali si zde bezpečné místo a snaží se pomáhat dalším zbloudilým lidem. Částečně se také dozvíme, co se dělo po výbuchu přehrady a proč přepadli obrněný transportér s Morganem, Johnem a Altheou.

 

Epizoda začíná pohledem na Madison, Nicka, Aliciu, Stranda a Lucianu. Hovoří s dívkou jménem Charly. Madison se jí ptá, kde žila předtím, než přišla na stadion.

Ukáže směrem na tábor, který je někde venku. Na stadionu hovoří o škole a dalších věcech. Alicia, Nick a Luciana spolu obědvají a dorazí za nimi Strand. Když Madison k obědu nedorazí, Alicia ji vyhledá a ptá se jí, proč nepřišla. Madison odpoví, že musí pokračovat ve stavbě. Poté se jí zeptá, zda spala. Madison řekne, že jen pár hodin a že to nevadí, protože když byli venku, nespala vůbec, takže na tom nezáleží.

SpoilerTV

Nick mluví s Charly o životě venku. Řekne jí, že už o tom nemusí přemýšlet, protože je zde, v bezpečí. Madison, Alicia, Strand a Luciana se vydají na cestu pro zásoby a hledat další přeživší. Než odejdou, Nick požádá Lucianu, aby našla novou knihu pro Charly. Strand od brány pomocí výbušnin odláká chodce .

SpoilerTV

Po čase Nick mluví přes vysílačku s Lucianou  a říká jí, že jdou špatně. Ztratí spojení. Strand a Luciana opustí auto a jsou hledat zásoby. Alicia a Madison také hledají zásoby, když uvidí trasparent s číslem „457“. Nick opět mluví s Charly a ptá se jí, zda je její rodina někde venku a pokud ano, najdou ji.

Objeví se žena a vytáhne na Madison zbraň a chce klíče od auta. Madison jí řekne, že to nemusí dělat a nabízí jí, aby šla s nimi. Luciana, Strand a Alicia jdou Madison na pomoc. Žena míří zbraní také na Aliciu. Dostanou se až na silo a žena se propadne skrze střechu, kde je močůvka a chodci. Madison skočí za ní, aby jí pomohla.

SpoilerTV

Bojují společně proti chodcům. Strand a Alicia otevřou silo, z kterého se jich pár dostane. Alicia jde hledat Madison a  před jedním ji zachrání. Už je noc, když společně sedí a žena se představí jako Naomi. Jsou slyšet chodci a tak Luciana navrhne, aby toto místo opustili.

SpoilerTV

Nick mluví s dalšími lidmi na stadionu a říká, že musí jít ven. Charly mu otevře bránu. Když vyjde ven, objeví se mu vzpomínky na přehradu. Zdá se, že se psychicky zhroutil. Vzpomínky se mu vrací v tychlém sledu. Vypadá vyděšeně. Blíží se k němu chodec, zachrání ho Madison se svou skupinou a zeptá se ho, co tam dělal.

SpoilerTV

Madison mluví s Charly, která se ptá, zda našli její rodiče. Madison řekne, že jí to je líto a zeptá se na to, co se dělo v jejich táboře, ale Charly neodpoví. Naomi ošetří Nickovi ránu na hlavě. Prozradí, že je zdravotní sestra. Když přijde Madison, Nick odchází. Říká Naomi, že je zde 47 přeživších. 48 pokud zůstane. Madison jí říká, že toto místo postavila se svými dětmi a každý má nárok dostat šanci. Nabídne Naomi sprchu.

SpoilerTV

Vidí náklaďáky a další auta přijíždějící ke stadionu. Všichni se musí připravit a uzamknout bránu. Z auta vyleze chlap a zapne repráky, které lákají chodce do náklaďáku, na kterém je napsané číslo „12“. Muž vytáhne židli a sedne si. Madison vyjde ven a zeptá se, zda mají nějaký problém a dá jasně najevo, že jsou ozbrojení. Madison se ho zeptá, zda byli v táboře se silem a čísly. On se jí zeptá, jestli věří, že to dělají oni. Poté vyzve Charly, aby vyšla ven. Řekne jí, že mu je líto, že to trvalo tak dlouho než dorazili a že měla zůstat v autobusu.

Tato skupina chce všechny věci, které Madison a ostatní mají. Když Madison odmítne, muž jí dává na vybranou. Buď mu je dá a přežije nebo všichni zemřou. Madison opět odmítne. Muž se posadí na židli. Nick se stará o svou zahradu a Luciana nese Charly knihu.

SpoilerTV

Jsme zpět v okamžiku, kdy Alicia, Nick, Strand a Luciana přepadli obrněné vozidlo.Ptají se na Supy. Althea popravdě řekne, že neví nic bližšího o praporech s čísly a vezme je na místo, kde jeden z nich našla.

Poznámka:

Víme, jak dlouho byla rodina na novém stadionu.

Je nám představena nová komunita, padouši, kteří si říkají Supi. Nápadně připomínají Spasitele, kteří chtějí zásoby ostatních skupin.

Nová postava, Naomi, je trochu děsivá. Zřejmě to bude tím, čím si prošla.

 

Promo:

To vše ve druhé epizodě s názvem „Another day in the Diamond“.

 

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Simona Rathouzová (Caira)
admin FB stránek The Walking Dead Spoilerový maniak