Jedna série končí, druhá začíná. Tento týden jsme se rozloučili s 9. řadou ústředního seriálu ze světa živých a mrtvých The Walking Dead (Živí mrtví), zároveň jsme se však dočkali prvního traileru na sesterský seriál Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce), který se nám letos představí se svou 5. řadou. 

The Walking Dead odvysílalo 16. epizodu, která ukončila 9. řadu seriálu. Pokračování tohoto seriálu lze očekávat opět na podzim tohoto roku. S koncem 9. řady The Walking Dead však přichází i jedna radostná novina, a to první trailer na 5. řadu Fear the Walking Dead, na kterou se můžeme těšit už 2. 6. 2019. 

První ukázka nás vtáhne tam, kde skončila předešlá 4. série. Skupina stále hledá a pomáhá přeživším. Nic se však neobejde bez problémů, a tak naši hrdinové čelí novým nástrahám světa oživlých mrtvých. Mimo „běžné“ problémy ve světě mrtvých se můžeme těšit na návrat starého, dobrého Daniela Salazara, kterého jsme naposled viděli na konci 3. série.

Návrat jedné z nejoblíbenějších postav však není jediným překvapením, které nám nový trailer ukazuje. V závěru traileru totiž vidíme další známou tvář, tentokrát však ne ze seriálu Fear the Walking Dead, nýbrž z ústředního seriálu The Walking Dead – Dwighta. Ten je v traileru, podobně jako Daniel, jen na velmi malou chvíli.

Druhá polovina 4. série nesklidila u diváků příliš velký úspěch. Jestli si povede 5. řada lépe nemůžeme zatím říct, avšak jisté je, že se dočkáme dvou staronových postav, které by mohly příběh seriálu značně oživit. Zdali nám tvůrci v traileru odhalili všechna překvapení 5. řady také nevíme, doufejme však, že tomu tak není.

A jak to máte vy? Těšíte se na pokračování Fear the Walking Dead nebo vás seriálu už nebere? Co říkáte na návraty starých postav? Těšíte se na 5. řadu? Dejte nám vědět dolů do komentářů! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz