Nedávno jsme Vás v článku o novém Star Wars filmu nazvaném Rogue One: Star Wars Story informovali o oblíbené teorii, která se s posledními dny objevila. Ještě před samotnou premiérou filmu se však Felicity Jones, představitelka hlavní postavy, nechala slyšet, že není vždy všechno tak, jak fanoušci čekají.

Pozor, článek obsahuje potenciální spoilery!

V nedávném článku o Rogue One: Star Wars Story jsme Vás informovali o tom, že se ve fanouškovské obci objevila nová teorie spojující dvě ženy – Rey z filmu Star Wars: The Force Awakens (Daisy Ridley) a Jyn Erso (Felicity Jones), která je hlavní hrdinkou nového Star Wars filmu, jež má v kinech premiéru tuto středu. Tato teorie předpokládá, že právě Jyn Erso je matkou Rey.

Jyn Erso Rey
Jyn Erso jako matka Rey?

Samotná teorie pracuje především tím, že jsou si hrdinky fyzicky dost podobné, že mají obě anglický přízvuk a také časová posloupnost příběhů by odpovídala. Felicity Jones však před pár dny ve videu pro MTV v reakci na rozmáhající se teorii prohlásila, že Rey a Jyn ve skutečnosti nejsou příbuzné. Pokud jsou její slova pravdivá, fanoušci přišli o další ze svých teorií a mohou nadále hloubat nad tajemstvím původu Rey.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz