Manga série Bleach je na tomto světě už 16 let a je tím pádem jednou z nejdelších a nejznámějších mang vůbec. Zkráceně nám vypráví příběh mladého Ichiga Kurosaki, chlapce z městečka Karakura Town, který může vidět duchy. Příběhům Ichiga a dalších postav nejdříve vnukl život anime seriál a nyní se Bleach dostává i na plátny multikin.

Tvůrci se rozhodli ve filmu ztvárnit prvních osm částí mangy, což může fanouškům, kteří jsou s tímto anime již od prvopočátků, přivodit určitou nostalgii, když si budeme celý příběh vyprávět znovu a připomeneme si, jak to vlastně začalo.

Jedná se tak o jeden z mála filmů na motivy mangy, který po víceméně úspěšných filmech Attack on Titan, Akria, Ghost in the Shell, Nana, Fullmetal Alchemist a Death Note půjde na plátna kin. V ČR se ho nejspíš nedočkáme, jelikož se jedná o japonský film pro velmi specifické publikum a zatímco v Japonsku budou kina určitě vyprodána, u nás by o toto téma valný zájem nebyl a kinům by se promítání nevyplatilo.

První teaser trailer toho sice moc neprozrazuje, pokud jste ale skalní fanoušek, určitě vás potěší i tato krátká ukázka. V kinech by se měl film objevit v roce 2018 a hlavní postavu Ichiga Kurosaki ztvární Sōta Fukushi.

Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz