Film Ubal a zmiz vtrhne do našich kin již 8. července a nyní se představuje v hlavním traileru, který divákům přiblíží hrdiny této krimi komedie vyprávějící o bláznivé noční jízdě, v níž jde o velké peníze, podivný kšeft s balíkem trávy i o sekání malíčků.

Příběh se odehrává v průběhu jednoho dne, jedné šílené noci. Propletený děj má mnoho překvapivých zvratů a vyznačuje se humorem i stylizací. Mafiáni v něm sekají malíčky a pražský Žižkov připomíná devadesátkový Bronx.

Na české poměry netradiční žánr komedie s kriminální zápletkou, černý humor, vymazlená obrazová koncepce, to vše nabízí debut talentovaného mladého tvůrce Adama Hobzika, který charakter filmu přibližuje slovy: „Tenhle žánr mi přijde nejhravější ze všech. Je to skoro komiks, snese strašně moc. Může být absurdní, vtipný, akční, stylizovaný. A přesně takový jsem chtěl svůj první film. Vždycky jsem si říkal, že u svého debutu se chci hlavně bavit, vyřádit se na něm.“

Ve filmu se představí řada herců: Matouš Ruml, Janek Gregor, Duy Anh Tran, Marek Lambora, Predrag Bjelac, Karel Dobrý, Martin Hofmann, Leoš Noha, Radim Fiala, Tomáš Matonoha, Ernesto Čekan, Šarlota Frantinová, Ha Thanh Špetlíková, Lucie Benešová, Andrea Hoffmannová, Pavel Ponocný, Jakub Volák​…

Film do kin uvede distribuční společnost CinemArt. Producentem filmu je Flamesite s.r.o. – Kamil Kožíšek a koproducenty Koproducenti: CinemArt, SOLID ENTERPRISE – Marek Veselický, Dana Voláková, Petarda Production – Petr Šiška, ATTACK Film, Lama Lights.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR