Společnost Warner Bros. posunula datum premiéry připravovaného filmu „Sherlock Holmes 3“ o rok na 21. prosince 2021, ve stejný den jako „Hotel Transylvánie 4“ a pět dní po uvedení Cameronova filmu „Avatar 3″

Produkční společnost Warner Bros. minulý rok v květnu oznámila, že datum premiéry chystaného filmu bude uvedeno do kin na Boží hod v roce 2020 a v hlavních rolích se vrátí Robert Downey Jr., jenž opět ztvární legendárního britského detektiva, zatímco Jude Law se znovu objeví jako Holmesův parťák Dr. Watson. Změnu data premiéry oznámilo studio s tím, že prázdné místo vyplní „Avatar 2“ z dílny Jamese Camerona, který půjde do kin 18. prosince 2020 a následovat bude druhý díl animované pohádky „Zpívej“, jež bude k vidění od Prvního svátku vánočního, tedy od 25. prosince 2020.

ROBERT DOWNEY JR. jako Sherlock Holmes a JUDE LAW jako Dr. John Watson ve filmu Sherlock Holmes / IMDb.com

Třetí díl ze série filmů o slavném detektivovi z londýnské ulice Baker Street fanoušci uvidí celých deset let po premiéře druhého dílu „Sherlock Holmes: Hra stínů“, jenž se v kinech představil v roce 2011. První snímek vyšel už v roce 2009 a celosvětově utržil 524 miliónů dolarů, což je téměř 12 miliard korun českých. Režie dvou předchozích snímků se ujal Guy Ritchie. Třetí pokračování zatím nemá režiséra, ale scénář od Chrise Brancata už je hotový. Producenty filmu jsou Robertova manželka Susan Downey, Joel Silver a Lionel Wigram.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz